Muhabbit

BITCOIN

0.1 ve Üzeri Bitcoin Tutan Cüzdanların Sayısı Rekor Kırdı!

“Bir miktar Bitcoin al, cüzdana at ve unut.” mantığı bu noktada yeni yatırımcılar için devreye girmiş olabilir.

Clock
Paylaş
0.1 ve Üzeri Bitcoin Tutan Cüzdanların Sayısı Rekor Kırdı!

Yeni verilere göre içerisinde 0.1 ve üzeri Bitcoin (BTC) tutan cüzdanların sayısında rekor kırılmış durumda. Yaşanan yükseliş ile birlikte bütün gözler yine kripto para dünyasının üzerindeyken, Bitcoin tutan cüzdanların sayısında yaşanan artışlar, dikkate değer durumda.

Bu sabah sizlere borsalardan çıkan Bitcoin miktarının, giren Bitcoin miktarından fazla olduğunu bildirmiştik. Benzer durum Ethereum (ETH) için de geçerliyken, borsalara giren Tether USD (USDT) miktarı da, borsalardan çıkan Tether miktarından fazlaydı. Buradan hareketle piyasaya yeni giren yatırımcıların yaptığı alımlar ile yükselişi desteklediğini çıkarmak mümkün.

Google aramalarındaki artış da bu çıkarımı destekler nitelikte. Eğer çevrenizde kripto paralar ile ilgilenen biri olarak tanınıyorsanız, son dönemde kripto para almak için kapınızı çalan ya da fikrinizi almak isteyen kişiler oldu mu?

Screenshot 1 16 - 0.1 ve Üzeri Bitcoin Tutan Cüzdanların Sayısı Rekor Kırdı!

Bitcoin tutulan cüzdan sayısı da zaman içerisinde düşüşler gösterse de hep yükseliş eğiliminde olmuş. An itibariyle de 0.1 BTC’den fazla BTC tutan cüzdan sayısı 3,016,083’e ulaşmış bulunuyor.

1 - 0.1 ve Üzeri Bitcoin Tutan Cüzdanların Sayısı Rekor Kırdı!

2 gün önce de rekor kıran cüzdan sayısı 3,015,000 adetti. Sadece 2 gün içerisinde 1000 cüzdanlık artış yaşanması ise yükselişlerin sadece vadeli işlemler piyasının etkisiyle değil, spot alımlarla da gerçekleştiğini ve desteklendiğini kanıtlar nitelikte.

“Bir miktar Bitcoin al, cüzdana at ve unut.” mantığı bu noktada yeni yatırımcılar için devreye girmiş olabilir.

Peki siz son 2 gün içerisinde Bitcoin alıp borsa dışında bir cüzdana transfer ettiniz mi?

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar