Muhabbit

1inch Network, Mastercard’lı Crypto Web3 Banka Kartını Piyasaya Sürüyor

1inch Network, Mastercard iş birliğiyle 1Inch Card’ı piyasaya sürüyor. Bu yeni kart, dünya çapında 160 milyondan fazla yerde geçerli olacak ve kripto para harcamalarını kolaylaştıracak.

Merkeziyetsiz bir borsa toplayıcısı (aggregator) olan 1inch Network, kripto paraların günlük finansal işlemlerde daha yaygın hale gelmesini hedefliyor. Kartın teknolojik alt yapısını Baanx geliştirdi. Ve kart Mastercard’ın geniş ödeme ağı tarafından desteklenmekte.

1inch Network ile genişleyen kripto ödemeleri

1inch Card, kullanıcılara kripto varlıklarını doğrudan harcama imkanı sunmakta ve 160 milyondan fazla yerde geçerli durumda. Bu, kripto paraların günlük hayatta daha yaygın hale gelmesini sağlayacak önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

Mastercard’ın bu iş birliği, kripto paraların geleneksel finansal sistemlere entegrasyonunu hızlandırmayı amaçlıyor. Şirketin uzun yıllara dayanan deneyimi dijital varlıkların günlük finansal işlemlere entegrasyonunu destekleyerek bu alandaki ilerlemeyi teşvik ediyor.

Coinpage‘in haberine göre 1inch Network’ün bu adımı kripto paraların kullanımının daha da yaygınlaşması için önemli bir adım. Baanx Ticaret Direktörü Simon Jones, 1inch Card’ın kullanıcılara dijital varlıklarını özgürce kullanma imkanı sağlayan bir “ödün vermeden kripto” çözümü olduğunu belirtti.

Son Yazılar

Exit mobile version