Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BLOCKCHAIN

2021 Yılının İlk Madencilik Kartı Ortaya Çıktı!

2021 yılının ilk madencilik odaklı ekran kartı ortaya çıktı.

Yayın:

-

2021 yılının ilk madencilik odaklı ekran kartı ortaya çıktı.

Bildiğiniz üzere Nvidia geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile madencilik odaklı yeni bir ekran kartı çıkarabileceğini belirtmişti.

Yapılan duyurudan yaklaşık üç hafta sonra ortaya çıkan ilk görseller, direkt olarak kripto para madenciliğine odaklı olarak geliştirilmiş CMP serisinin 30HX modeli olarak öne çıkıyor.

Gigabyte CMP 30HX

Görselde bulunan ekran kartı ortaya konan serinin en küçük üyesi. 30HX’le yeni ekran kartı serisini başlatan Nvidia, 40HX, 50HX ve 90HX kartlarını da seride barındırıyor.

Ekran Kartı Özellikleri

CMP 30 HX ekran kartının sunduğu Ethereum hash rate oranı GeForce RTX 3060 kartı benzer seviyelerde bulunuyor.

Konu ile ilgili analistler yeni ekran kartlarına oluşacak rağbetin tamamen fiyat politikası ile ilgili olacağının altını çiziyor. Eğer doğru fiyatlandırma politikası izlenirse ve talebe karşılık gerekli sayıda ekran kartı üretilebilirse yeni seri ciddi bir talep ile karşılaşabilir.

Kripto para madenciliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ethereum haberleri için: Ethereum Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version