Muhabbit

Aave Protokolü, Aave DAO’dan 16,28 Milyon Dolarlık Fon İstedi!

Popüler DeFi Aave protokolü, Aave DAO’dan 16,28 milyon dolarlık fon talep etti!

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerle birlikte birçok platform bu durumdan oldukça olumsuz bir şekilde etkilendi. Bu durumdan etkilenenlerden biri de popüler DeFi platformu Aave oldu. Aave geliştiricilerine fon sağlayabilmek için Aave DAO’dan tam 16,28 milyon dolarlık fon istedi.

Aave DAO, Aave Protokolüne Geriye Dönük 16,28 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak!

Bu istek üzerine 07 Eylül 2022 Salı günü başlatılan bu oylamadan, olumlu karar çıktı. Aave DAO, Aave protokolünün 16,28 milyon dolarlık fon isteğini kabul etti.

Oylama sonucunda, topluluğun büyük çoğunluğu geriye dönük finansman talebine olumlu oy kullandı. Aave topluluk üyeleri söz konusu bu oylama hakkında ise şu yorumda bulundu:

“Aave Şirketleri muazzam bir iş yaptı ve bunun için bu fonun ödenmesi gerekiyor.”

Oylama sonrası bazı topluluk üyeleri ise teklifte şeffaflık olmadığını iddia ederek itiraz etti. Şeffaflık noktasında çekimser olan bir topluluk üyesi ise konu ile ilgili şu yorumlarda bulundu:

“Teklifi destekliyorum, fakat ileride herhangi bir geriye dönük teklif için mümkün olduğunca daha fazla şeffaflık istiyorum. ”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version