Muhabbit

ABD’li Senatör Elizabeth Warren: “Kripto Karşıtı Ordu Kuruyorum.”

Senato’da yer almak için harekete geçen Warren, kripto para karşıtı ordu kuracağına kamuoyuna açıkladı.

Bitcoin’e olan sert tutumuyla tanıdığımız Elizabeth Warren’dan şok açıklamalar geldi. Senato’da yer almak için harekete geçen Warren, kripto para karşıtı ordu kuracağına kamuoyuna açıkladı.

Yaptığı açıklamalarda sıklıkla Bitcoin’in yasaklanması gerektiğini savunan Warren bu kez de şaşırtmadı. Kripto para karşıtı ordu kuracağını belirten senatör Elizabeth Warren Senato’daki siyasi rolünü devam etmeyi hedefliyor. Eyaletin kıdemli senatörü, sosyal medyada paylaştığı bir videoyla üçüncü dönem adaylığını da resmileştirmiş oldu.

ABD seçimlerine hazırlık yapmaya başlayan Warren kısa sürede birçok bröşür ve kampanya çalışmalarında bulundu.

Sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda birçok konu ele alınırken, elektrikli araçların kullanılması, zenginlerden daha fazla vergi alınması ve bankaların iflas etmemesi için çok daha katı kuralların uygulanması gibi birçok konuya yer verildi.

“Massachusetts’te ve ülke genelinde çalışan aileler için bazı büyük zaferler kazandık, ancak daha yapacak çok şey var. Bu yüzden bugün bunu resmileştiriyorum: Mücadeleye devam etmek için yeniden seçilmek için yarışıyorum.”

Elizabeth Warren

Senatör Elizabeth Warren ve Senatör Roger Marshall Dijital Varlık Kara Para Aklamayı Önleme Yasasını yeniden uygulamaya karar verdiklerini hatırlatalım. Elizabeth Warren kripto para endüstrisini düzenlemek için söz konusu yasayı çıkarmakta oldukça kararlı görünüyor. Warren’ın yeniden seçilmesi ise kripto para endüstrisini oldukça etkileyebileceği düşünülüyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version