Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43447.06
-1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2371.28
4.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.18
1.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.6
1.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Abra CEO’su: Portföyümün Yarısını Bitcoin Oluşturuyor

CEO sahip olduğu Bitcoin hisselerini artırdı.

Clock
Paylaş
Abra CEO’su: Portföyümün Yarısını Bitcoin Oluşturuyor

Büyük kripto para birimi şirketi Abra’nın kurucu ortağı ve CEO’su, Bill Barhydt Bitcoin’de (BTC)  açıkça yükseliş beklentisini duyurdu.

728×90 muhabbit - Abra CEO'su: Portföyümün Yarısını Bitcoin Oluşturuyor300x250 muhabbit - Abra CEO'su: Portföyümün Yarısını Bitcoin Oluşturuyor

Abra CEO’su sosyal medya platformu twitter üzerinden yayımladığı bir mesaj ile cüzdanında bulundurduğu Bitcoin yatırım miktarını arttığını açıkladı. CEO’ya göre, Bitcoin şu anda toplam yatırım portföyünün % 50’sini oluşturuyor.

Para Görüşmeleri üzerine Youtube üzerinde yaptığı bir canlı yayında konuşan Barhydt YouTube canlı yayınında Bitcoin’in şu anda dünyadaki en iyi yatırım fırsatı da olduğunu iddia ederek Bitcoin konusundaki yükseliş beklentisini yineledi.

Yönetici, Bitcoin’in kıtlığının kripto para biriminin en iyi yatırım seçeneği olmasının en büyük nedenlerinden biri olduğunu söyleyen Barhydt şu açıklamaya yaptı:

“Yeni Bitcoin’in basılması önümüzdeki yıllarda sıfıra yaklaştıkça, fiat’a karşı değeri fırlayıp artmaya devam edecek. Nakit ya da fiat olarak da adlandırılan devlet tarafından basılan para, aslında değersizleşirken, Bitcoin’in değeri sabit artıyor. Asla şu anda olduğundan daha az fiat basılmayacak. Nakit sadece gittikçe daha fazla değersizleşecek. “

Canlı yayın sırasında Barhydt , Tether ( USDT ) ve USD Coin ( USDC ) gibi stablecoin’lere ve ayrıca Merkez Bankası dijital para birimleri (CBDC)’ne de değindi. Dijital Yuan gibi küresel CBDC’lerin ihraç edilmesinin, Merkez Bankalarının para basmayı bırakacağı anlamına gelmediğini savundu. Barhydt açıklamasında bu durumun Merkez Bankalarının aslında istediği zaman para basma konusunda sorumsuz davranışlarına devam etmelerini kolaylaştırdığını dile getirdi.

Önde gelen Bitcoin boğalarından biri olarak bilinen Barhydt, Ekim 2020’nin başlarında yaptığı bir açıklamada, 2015’ten bu yana yükselişe geçen Bitcoin’in bu yükselişine devam edeceğini açıkladı. Barhydt, daha önce yaptığı açıklamalarında Bitcoin’i altına benzer bir değer deposu olarak da adlandırmıştı.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar