Muhabbit

Adidas, STEPN ile ortaklık kurdu

Sağlık konseptini oyunlaştıran move-to-earn platformu olan STEPN, adidas ile sınırlı sayıda üretilecek bir koleksiyon için ortaklık yapıyor. Bu ortaklık kapsamında, adidas’ın en ünlü koşu siluetlerinden esinlenerek tasarlanmış NFT ayakkabı koleksiyonu yer alıyor.

1000 adet STEPN x adidas Genesis Sneakers, STEPN’in şimşek logosu ve Adidas’ın üç çizgisi ile ortak markalı olarak tasarlandı. Bu lansman, iki marka arasındaki bir yıllık ortaklığın ilk adımı olup, fiziksel ürünlerin yanı sıra daha fazla dijital ürünü de içerecektir.

STEPN by FSL CEO’su Shiti Manghani’ye göre en büyük motivasyonları her iki markanın Web3 topluluklarını heyecanlandırmak ve aktif hale getirmek. Yönetici, entegrasyonun her iki markanın da uygulamalarına uzanacağını ve koşu için insanları motive etmek ve ödüllendirmek için ürün seviyesinde bir iş birliği içereceğini de açıkladı.

Şu anda iş birliğinin fiziksel ve dijital unsurları hakkında detaylar ise henüz açıklanmadı.

STEPN 5 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı

2021 yılında başlatılan STEPN şu anda beş milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olup, küresel olarak en üstün yaşam tarzı ödülleri uygulamalarından biri konumundadır. Ayrıca Web3’ü 385 milyar dolarlık oyun endüstrisi ile 1.5 trilyon dolarlık wellness endüstrisi ile birleştiren bir kombinasyona sahiptir.

Son Yazılar

Exit mobile version