Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39490.1
1.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2164.49
3.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.25
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.4
0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!

Mese.io isimli platform Algorand üzerinde önde gelen bazı şirketlerin hisseleri oluşturulmuş durumda.

Clock
Paylaş
Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!

Son dönemde yaşadığı fiyat hareketleri ile kripto para yatırımcılarının ilgisini çeken Algorand (ALGO) üzerinde önde gelen şirketlerin hisseleri satılacak olabilir.

Mese.io isimli platform tarafından Algorand üzerinde önde gelen bazı şirketlerin hisseleri oluşturulmuş durumda.

728×90 muhabbit - Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!300x250 muhabbit - Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!

Kendisini mikro hisse borsası olarak tanımlayan platform Algorand üzerinde farklı şirketlerin mikro hisselerini varlık olarak oluşturmuş durumda.

Screenshot 4 - Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!

Platform önde gelen teknoloji şirketlerinin hisselerini 10,000’de 1’ine bölerek mikro hisseler oluşturmuş görünüyor. Ağ üzerinde ise hisse transferleri aktif olarak gerçekleştirilmekte. Algorand tarafından onaylanmış varlıklar olarak gözüken hisseler ise oldukça ilgi çekici. Google’dan Netflix’e, Amazon’dan Twitter hissesine kadar önde gelen şirketlerin hisseleri platform üzerinde mikro düzeyde oluşturulmuş durumda. Platformun web sitesine erişmeye çalıştığımızda ise websitesi aktif değil gibi görünüyor.

photo 2020 06 03 20 03 20 - Algorand Üzerinde Hisse Satışı Yapılıyor!

Algorand 2.0 güncellemesi ile ağ üzerinde varlık oluşturulmasına izin veren Algorand Foundation, Tether işlemlerinin başlatılması ile birlikte farklı varlıklara destek vermeye başlamıştı. Mobil uygulamaya Ledger desteği de gelmesi ile birlikte uygulama Ledger kontrolü altına güvenli bir şekilde çalışabiliyor.

Geçtiğimiz dönemde ardı ardına önde gelen borsalarda listelenen ALGO büyük sükse yaratmış fakat 2 $ seviyelerinden işleme açılıp 13 Mart tarihinde dip seviyesini görerek 0.09 $’a kadar düşüş göstermişti. ALGO şimdilerde 0.24 $ seviyelerinde işlem görmekte.

Hisse satışlarının resmi olarak başlatılması ise ALGO için önemli bir yükseliş dalgası yaratabilir. İşlemlerin başlatılıp başlatılmayacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar