BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Anatha’dan Yatırımcıyı Koruyacak Uniswap Likidite Etkinliği!

Hawaii’nin önde gelen kripto ekonomistlerinden Edward DeLeon Hickman’ın Kurucusu olduğu blockchain girişimi Anatha, sektördeki dengeleri değiştirecek projesini açıkladı. Anatha, çoklu imza ile korunan teknolojisiyle Uniswap’a 4.5 milyon dolar değerinde likidite enjeksiyonu yapacak Liquidity Access etkinliğini resmi olarak duyurdu.

Yayın:

-

yatırımcıyı

Anatha, insanların ihtiyaçlarına hizmet eden alternatif ekonomik sistemler üzerinde çalışan kapsayıcı bir oluşum olarak biliniyor. Birçok token destekli platformun kuruluşunda yer alan profesyonellerden oluşan Anatha ekibi, araştırmaları sonucu tüm kripto paraların hepsinin aynı şekilde fonlandığını tespit etmesiyle yeni bir girişime imza attı. Anatha, geliştirdiği Liquidity Access etkinlik sistemiyle yatırımcıyı tüm risklerden koruyacak bir deneyim vaadediyor.

Geleneksel Token Ön Satış Modelindeki Sıkıntı

Anatha, kendi prensiplerine ters düşen ve sektördeki yatırımcıyı dışlayıcı tutumun düzeltilmesi adına yeni bir hamle yaptı. Şirket, kendi oluşturduğu sistemlerle yatırımcının karşılaştığı birçok riski ortadan kaldırıyor.  Bunlardan biri de ‘Geleneksel Token Ön Satışı’ modelindeki sıkıntı. Anatha, bu kapsamda analizleriyle sektöre yeni bir ivme kazandırma prensibiyle ilerliyor. Tipik bir ön satışta tokenlar yakın çevreye ve yatırımcılara hatırı sayılır bir indirimle satılıyor, sonrasında şirket platformu inşa ederken bu gruplar dump yapıyor ve geri kalan kitle dışarıda bırakılmış oluyor. Anatha bu dışlayıcı ‘Token Ön Satış’ modelini alıp kendi oluşturduğu Community Liquidity Access Etkinliği ile tersine çeviriyor.

Etkinlik Takvimi Açıklandı

Community Liquidity Access Etkinliğinin ise takvimi açıklandı. Şirket tarafından yapılan duyuruda, ilk sırada 1 Ekim 2020’de belirsiz bir saatte Uniswap’ta listelemesi yer alıyor. Bu süreçte hiç kimseye ön satış yapılmaması ve ekiptekilere dahil Uniswap listelemesinde açılacak unlocked token verilmemesine de değinildi. Süreçle ilgili sıralama ise şu şekilde paylaşıldı.

  • Cosmos / Tendermint güçlendirilmiş ağımızı ve defi cüzdanımızı Wrapped $Anatha ($wANATHA) Uniswap listelemesinin 1. gününde çıkarıyoruz.
  • ETH olarak $4.5M değerinde Uniswap likiditesi, ayrıca 300M değerinde, çoklu imza teknolojisi ile güvenliği sağlanan $wANATHA.
  • Yaklaşık $0.05 değerinde ETH başlangıç fiyatı hedefi.
  • Şeffaf Likidite Çekim Programı: 1 aylığına 100% kilitli, sonrasında 11 ay boyunca lineer ve isteğe bağlı çekim imkanı.

Edward DeLeon Hickman:

‘’Merkeziyetsiz ve sistemleri adil aynı zamanda rasyonel olarak programlayabilme yetisi bizi heyecanlandırıyor’’

Anatha Kurucu ve CEO’su Edward DeLeon Hickman; “Anatha olarak sosyal bilince katkı sağlayacak, Cosmos Tendermint ile güçlendirilmiş bir ekosistem inşa etmekle meşgulüz. Böylece insiderların sistemine daha kapsayıcı bir alternatif üretmiş olacağız. Merkeziyetsiz sistemler hakkında bizi heyecanlandıran şey de tam olarak bu: sistemleri adil ve rasyonel olarak programlayabilme yetisi.” dedi.

Evrensel Bir Gelir Sağlamak Amacındayız

Sistemle ilgili de konuşan Hickman “Anatha Platformu gruplar ve organizasyonlara kendi merkeziyetsiz ekonomilerini ve araçlarını oluşturup topluluklarının ihtiyaçlarını karşılamaları için yardımcı olan bir dikey olarak entegre IP ve servisler birleşimidir. Bizler Anatha Projesi’nin liderliğinin haklı gururunu yaşıyoruz. Anatha Platformu’nun tam anlamıyla ilk kullanımı ve bu proje Anatha’nın çekirdek misyonunu, özünü yansıtıyor: Network to network katılımcılarla, Anatha Torus üzerinden insanlara paylarını vermek ve bununla kendini yenileyen, evrensel bir gelir sağlamak.” açıklamalarıyla sözlerini tamamladı. 

 Kendisini Ön Satış Yatırımcısının Yerine Koyuyor

Community Liquidity Access Etkinliği’nde Anatha kendisinin ön satış yatırımcısı gibi hareket ediyor. Unlock periyodu insanlara Anatha’ya 11 ay boyunca istediğiniz zaman lineer bir şekilde ETH çekme imkanı veriyor. $wANATHA sahipleri tokenlarını resmi ANATHA NEXUS app’ine gönderip $ANATHA Mainnet tokenlarına geçiş yapabilecek,  $ANATHA tokenlarıyla, @human gibi DeHRA (Decentralized Human Readable Address) kayıtlarını oluşturabilecekler.

Telegram veya Discord kanallarından Anatha Topluluğu’na katılabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 Medya İletişim: EAK Digital – Melis Asena Özkan: 0(531) 429 54 54

EAK Digital, 4th Floor,86-90 Paul Street, London, EC2A 4NE, UK

VAT Registration Number: 267 6430 81

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLOCKCHAIN

SEC Onaylı INX, OpenFinance’ı Satın Alıyor!

Dev birleşme gerçekleşiyor.

Yayın:

-

Kurumlara ve perakende yatırımcılara düzenlenmiş dijital varlık fırsatları sunan INX, yapılan  bir duyuruya göre dijital alternatif varlıklar için önde gelen ticaret platformu OpenFinance’ı satın alıyor.

Yeni anlaşma ile INX, OpenFinance’ın, dijital varlık listeleri, müşteri tabanı ve lisansları dahil olmak üzere alternatif ticaret sistemi işlerini kapsamaktadır.  

OpenFinance’ın listeleri, büyük endüstri risk sermayesi şirketi Blockchain Capital, Spice VC ve Lottery.com gibi firmaları içerir. INX temsilcileri, şirketlerinin OpenFinance‘in müşteri tabanına yönelik operasyonların ve hizmetlerin sürekliliğini garanti edeceğini söyledi.

INX‘in başkanı ve kurucusu Shy Datika, yeni satın almanın INX’in dijital varlıkların ekosistemindeki liderliğini destekleyeceğini belirterek şu açıklamaları yaptı:

“Dijital menkul kıymetler, geleneksel sermaye piyasalarında yeni bir evrimi temsil ediyor. Geleneksel hisse senetlerine karşı dijital varlıkları listelemenin ve takas etmenin büyük faydaları vardır. Openfinance bu alana öncülük etti ve Wall Street, blok zinciri topluluğu ve ABD düzenleyicilerinin saygısını kazandı.”

Openfinance CEO’su Jim Stonebridge, INX ve Openfinance’ın dijital varlıkların listelenmesi ve ticareti için güvenli ve düzenlenmiş bir ekosistem sağlama konusunda aynı vizyonu paylaştığını vurguladı. Stonebridge ayrıca şu açıklamayı yaptı:

“Düzenleyici gözetimin likidite ile birleştiğinde, dijital varlıkları sermayeye erişmek ve artırmak isteyen şirketler ve yatırımcılar için tercih edilen finansal araç haline getireceğine inanıyoruz.”

Hatırlanacağı üzere INX, Ağustos ayında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanan hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar için ilk menkul kıymet halka arzını başlatmıştı. 

Yapılan bu ortaklık haberi de, INX’in Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onay alan ve devam eden ilk halka arzının ortasında geldi.

OpenFinance Hakkında

Openfinance, dijital alternatif varlıklar için lider platformdur. Openfinance, hızla genişleyen bir dizi yatırım fırsatı sağlamak için geleneksel sermaye piyasaları ve dijital menkul kıymetler endüstrisindeki liderlerle ortaklıklar kurmaktadır.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Quantstamp: Ethereum 2.0 Neredeyse Hazır!!

Ethereum 2.0 ilk fazı teslim etme yolunda.

Yayın:

-

Yüksek işlem maliyeti

Akıllı sözleşme denetleme şirketi Quantstamp, Ethereum 2.0′ın neredeyse piyasaya sürülmeye hazır olduğunu açıkladı. Şirket, ConsenSys tarafından geliştirilen Ethereum 2.0 istemcisi Teku‘nun denetimini tamamladığını açıkladı.

Quantstamp CEO’su Richard Ma, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Ethereum 2.0’ın çok yakın bir zamanda Faz 0’ı teslim etme yolunda olduğunu söyledi.

Bilindiği üzere Ethereum topluluğu, 2020 yılı bitmeden Ethereum 2.0’ın ilk aşamasını sunulması konusunda çok fazla beklenti içinde. Hatta Ethereum 2.0 araştırmacısı Justin Drake, Temmuz ayında sosyal medya platformu twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Topluluk 2020’de 0. aşama oluşumunu istiyor, bir gün geç değil. Hedef belirlendi; hadi gönderelim.”

Quantstamp ekibi de Ethereum topluluğunun bu çağrılarını duymuş gibi görünüyor. CEO Ma, yaptığı açıklamada, müşteri ekiplerinin, Ethereum 2.0’ın temelinin teslimata hazır olduğundan emin olmak için denetim firmalarıyla birlikte çalışıp gerekli testleri gerçekleştirmek için sayısız saat harcadığını söyledi. Çünkü Teku denetimi, fikir birliği kurallarının uygulanmasını ve gereken kod ve kontrollerin sürdürülmesini içeriyordu.

Quantstamp, yaptığı denetim sonrasında kod tabanının “en yüksek kalitede” olduğuna dikkat çekerek birkaç bulgu elde ettiğini açıkladı. Ayrıca herhangi bir sorun keşfedildiğinde, Teku geliştirme ekibinin bunları hızla çözdüğü bildirildi. 

Çözülen bulgular arasında, istemcilerin senkronize olmamasına neden olabilecek hatalar ve eksik doğrulama mantığının olduğu açıklandı.

Ethereum 2.0 nedir?

Ethereum 2.0, Ethereum ağında uzun süredir planlanan bir güncellemedir ve bir Proof-of-stake konsensüs mekanizmasına geçerek ölçeklenebilirliğini ve güvenliğini ele almayı amaçlamaktadır. Bir dizi testnet lansmanının ardından Ethereum 2.0’ın tam olarak piyasaya sürülmesi üç aşamada gerçekleşecek: Aşama 0, 1 ve 2.

Faz 0 ile çıkacak olan Beacon Chain, Zinken ve Spadina test ağlarında değerlendirilecek. Beacon Chain başlatıldığında, mevcut Ethereum, blockchain ile paralel olarak var olacaktır.  Beacon Chain piyasaya sürüldüğünde, bu defa dikkatler Ethereum 2.0 lansmanının 1. Aşamasına çevrilecek. Aşama 1, Ethereum’un saniye başına işlemlerini ölçeklendirmek amacıyla, proof of stake  zincirlerinin kanıtının entegrasyonunu sağlayacak.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.