Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44429.79
2.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2367.16
0.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.11
14.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
2.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Andre Cronje’nin KP3R Tokenı Yüzde 2000 Artış Gösterdi!

KP3R’den rekor artış!

Clock
Paylaş
Andre Cronje’nin KP3R Tokenı Yüzde 2000 Artış Gösterdi!

Yearn.Finance’in kurucusu Andre Cronje tarafından yeni başlatılan KP3R, lansmanından sonra ciddi bir artış gösterdi.

KP3R isimli token, Andre Cronje’nin teknik işler için, merkezi olmayan ve akıllı sözleşmelerden güç alan bir market olan Keep3r Network isimli son projesi için.

728×90 muhabbit - Andre Cronje'nin KP3R Tokenı Yüzde 2000 Artış Gösterdi!300x250 muhabbit - Andre Cronje'nin KP3R Tokenı Yüzde 2000 Artış Gösterdi!

Uniswap.info’ya göre, token piyasaya sürüldükten birkaç saat sonra, tüccarlar ve farmerlar fiyatların yükselmesine sebep oldu.

image 7 1024x404 - Andre Cronje'nin KP3R Tokenı Yüzde 2000 Artış Gösterdi!

Uniswap’ta görülenlere göre, token 10 $ gibi bir fiyattan hayatına başladı. Fakat ivme çok kısa bir sürede yükselerek saatler içinde %2000 gibi bir orana yükseldi. Coingecko’ya göre, yeni token 35 milyon $’lık bir piyasa değerine sahip. An itibarıyla KP3R, 313 $’dan işlem görmekte.

Bu durum, Ethhub kurucusu Anthony Sassano gibi kripto topluluğu üyesi tarafından hayret ile izlenmiş gibi görünüyor.

Bazı kişiler, Cronje’nin hızlı bir çıkış yapmasının kendisine muazzam bir kazanç sağlayacağını söyledi. Ancak Cronje, niyetinin yapıcı olduğunu defalarca belirtti ve şunu söyledi.

Bu tokenı, spekülatif yorumlar için geliştirmedim. Bu tokenı geliştiriciler için inşa ediyorum. Temel hedefim, diğer geliştiricilerin şablonlarda kolayca kullanabilmeleri için araçlar oluşturmak.

Keep3r Network v1 sözleşmelerinin birkaç saat önce yayınlanması ile beraber, proje resmi çıkışını yapmış durumda. Ağ, bu hedeflerin tamamlanması amacı ile ödül olarak verilecek olan KP3R tokenı tarafından destekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Eminence fiyaskosunun ardından, proje ciddi anlamda büyük bir gizlilik ile geliştirildi. Bildiğiniz üzere Eminance Finance olayında, 15 milyon $’lık bir fon kaybı gerçekleşmişti.

Ne dersiniz? Yine bir Eminence Finance gibi bir fiyasko ile karşı karşıya kalacak mıyız? Sizce bu denli yüksek fiyat artışının en büyük sebebi nedir?

Daha fazla DeFi haberi için: DeFi haberleri

DeFi Market Cap için: DeFiMarketCap

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar