Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $38832.01
0.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2122.01
1.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.09
0.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.2
-0.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!

Kripto para sektörüne yönelik yaptığı yatırımlarla sık sık gündeme gelen Andreessen Horowitz’ten yeni bir fon haberi geldi.

Clock
Paylaş
Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!

Kripto para sektörüne yönelik yaptığı yatırımlarla sık sık gündeme gelen Andreessen Horowitz’ten yeni bir fon haberi geldi. Web 3 şirketlerine yatırım yapmak için yaklaşık 4,5 milyar dolarlık yeni bir fon ayırdığını duyuran şirket, geçtiğimiz günlerde de metaverse ve Web3 için 600 milyon dolarlık fon ayırdığını açıklamıştı.

728×90 muhabbit - Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!300x250 muhabbit - Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!

Andreessen Horowitz bu fonuyla birlikte, dijital varlıkları destekleyen fonlarının toplamını 7,6 milyar dolara ulaştırmış oldu. Şirket, 4,5 milyar dolarlık fonun 1,5 milyar dolarını tohum yatırımlara, kalanını ise girişim yatırımlarına ayırmayı hedefliyor.

Şirket yapmış olduğu açıklamalarda blockchain oyunları, DeFi, merkeziyetsiz sosyal medya ve NFT’lerdeki gelişmeler hakkında “heyecanlı” olduklarını dile getirdi ve ekledi:

“Web3’ün altın çağına girdiğimizi düşünüyoruz.”

Oyun şirketi Metaverse Web3 Yatirim - Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!
WEB3

Şirket ortaklarından Arianna Simpson şirketin yapmış olduğu yatırımların düşüş sezonuna denk gelmesi hakkında şu yorumlarda bulundu:

“Ayı sezonları genellikle en iyi fırsatların oluştuğu zamanlardır. Şirketler ve insanlar kısa dönemli fiyat hareketlerinin meydana getirdiği belirsizlik havası yerine genelde projelerine adapte olurlar.”

Arianna Simpson

Arianna Simpson: “Yatırım Yapmadan Önce Ciddi Bir Araştırma Yapılmalı”

Andreessen Horowitz logo - Andreessen Horowitz’ten 4.5 Milyar Dolarlık Yeni Fon Haberi Geldi!
Andreessen Horowitz

Simpson yapmış oldukları yatırımların yanı sıra son zamanlarda Terra Luna cephesinde yaşanan çöküş hakkında da açıklamalarda bulundu:

“Çalışmalarımız, beklentilerimizi karşılayacaktır. Yatırım hızımız her geçen gün artış gösteriyor ve biz üst düzey projelere yatırım yapıyoruz.”

Arianna Simpson

Simpson Luna konusuyla ilişkili olarak, bir projeye yatırım yapmadan önce çok ciddi bir araştırma yapılması gerektiğini vurgularken, kendi yatırım yaptıkları şirketlere güvendiklerinin de altını çizdi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar