Muhabbit

Ark Invest, Coinbase ve Grayscale Hisselerini Sattı, Robinhood Hisseleri Satın Aldı

Cathie Wood’un kurucusu olduğu yatırım şirketi Ark Invest, Coinbase Global Inc. hisselerini satarken, aynı dönemde önemli bir miktar Robinhood Markets Inc. hissesi aldı. Haberin yazıldığı sırada, Bitcoin 34.878,65 dolar seviyelerinde işlem görüyordu ve son 24 saatte %15,2’lik bir artış kaydetti.

Ark Invest, Coinbase Global’in 42.613 hissesini ARK Next Generation Internet ETF ve Ark Fintech Innovation ETF aracılığıyla sattı. Coinbase hisseleri, Pazartesi günü (23.10.2023) 77,21 dolarlık kapanış fiyatından satıldı ve bu işlem toplamda yaklaşık 3,3 milyon dolar değerindeydi. Aynı dönemde, 259.628 Robinhood Markets hissesi satın alındı. Coinbase ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerinin toplam değeri 5,8 milyon dolarken, alım satımlar Bitcoin’in 35.000 doların üzerine çıktığı bir dönemde gerçekleşti.

Bu hamle, kripto topluluğunda spot Bitcoin ETF’lerinin potansiyel onayının yakın olduğu beklentisi eşliğinde gerçekleşti. Aynı dönemde, BlackRock’ın beklenen spot Bitcoin ETF’si olan iShares Bitcoin Trust, Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC) listesinde göründü. Ancak haberin yazıldığı şu sıralarda listeden kaldırıldı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version