Muhabbit

Avalanche Apricot Güncellemesi Duyuruldu!

Avalanche’ın işlem ücretlerini düşürecek olan güncellemenin tarihi verildi!

Apricot

Avalanche’ın işlem ücretlerini düşürmesini beklediği Apricot güncellemesinin tarihi belli oldu: 31 Mart Çarşamba!

Avalache’ın planları istediği gibi giderse, bu güncelleme aktif hale geldiğinde C-Chain üzerinde akıllı sözleşmeler ile bağlantı kuran kullanıcılar, işlem ücretlerinde %50 oranında tasarruf edecek.

31 Mart tarihinde gelecek ilk Apricot güncellemesi, Avalanche’ın planladığı güncelleme aşamalarının ilki ve yeni güncellemelerin yapı taşı olacak.

Gelecek yükseltmeler arasında, X / C / P zincirlerine dinamik ücretlerin eklenmesi, C-Chain üzerinde Avalanche Native Token desteği, hızlı senkronizasyonlar, devre optimizasyonları, zincirler arası kesintisiz transferler ve yönetilebilir stake parametreleri olarak açıklandı.

Bu arada Ava Labs geliştiricileri, bu güncelleme duyurusu ile beraber 29 Mart tarihinde bir Clubhouse etkinliği düzenleyeceğini de açıkladı. Ayrıca bu etkinlik, kayıt altına alınacak olup, YouTube’da da yayınlanacak.

Node operatörleri, güncellemeye hazırlanmak için buraya tıklayabilir.

Avalanche Nedir?

Avalanche, Ava Labs tarafından geliştirilen ve kullanıcılarına kendi merkezi uygulamalarını geliştirmelerine olanak tanıyan bir platformdur.

Bildiğiniz gibi son dönemlerin en büyük sorunu ölçeklenebilirlik ve yavaş işlem hızları. Avalanche ise, yüksek hızlı işlemler, verimlilik ve güvenlik konusunda kullanıcılarına vaatler veren bir platform.

İlginizi çekebilir: Avalanche Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version