Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 07.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 07.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi serimizde hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim. En son 28 Temmuz tarihinde güncellediğimiz AVAX grafiğimizde yaşanan gelişmeleri ve olası hareketleri değerlendireceğimiz yazımıza başlayalım.

AVAX Fiyat 7 Ağustos 2021

Binance AVAX/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 2.83 dolar, en yüksek değeri ise 60.3 dolar. Şu an 14.85 dolar seviyesinde işlem görmekte.

AVAX Grafik 7 Ağustos 2021

BVxFkOBV - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 07.08.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 07.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı AVAX/USDT verileridir. Grafiğimizde gördüğümüz beyaz ok işaretleri fiyatın destek ve direnç bölgelerinden aldığı tepkileri belirtmektedir.

AVAX Analiz 7 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. En son 28 Temmuz tarihinde güncellediğimiz AVAX grafiğimizde, direnç bölgesinin kırılması durumunda fiyatın üstündeki baskının azalacağını belirtmiştim. Nitekim direnç bölgesinin kırılmasıyla %20 oranında bir yükseliş gerçekleştirerek önündeki direnç bölgesini test etti. 28 Temmuz tarihli AVAX fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

AVAX Yorum 7 Ağustos 2021

13 dolar direnç bölgesini hacimli şekilde kıran AVAX, çok geçmeden önündeki direnç bölgesini test ederek yatırımcılarını sevindirdi. Fiyat analizi serimizi düzenli takip edenlerin bildiği gibi yükselen dip seviyeleri oldukça önemlidir. Yükselen dip seviyeleri oluşturarak yükselişine devam eden AVAX, destek bölgesinin altına düşmediği sürece pozitif yönde beklentim olacaktır. Ayrıca direnç bölgesine yakın seviyede işlem görmesi nedeniyle yakından takip etmemiz gerekmekte. Direnç bölgesinin tekrar test edilmesi durumunda 17-17.4 dolar beklentisi oluşacaktır.

AVAX için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar