Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

ALTCOIN

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Merhaba,  ben CryptoTepe bugün hazırlayacağım fiyat analizin de hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim.

Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.05.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

Grafikte mor belirttiğim alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta ve grafiğimiz de yeşil trend çizgilerimiz bulunmaktadır.

32 dolar seviyesinde yükselen trendini kıran AVAX yaklaşık %35 gerileyerek güzel bir alım fırsatı vermişti. Telegram kanalımızda oluşan düşen trendin kırılımını takip etmiştik ve kırılım ardından %45 kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

36 dolar seviyesinde hem yatay direnç bölgesi hem de kırdığı yükselen trend çizgisinden red aldı. Tekrar yükselen trendin üstüne çıkması olumlu olacaktır fakat şuan için sadace destek direnç olarak trade edilebilir. 4 saatlik grafikte durum böyleydi şimdi büyük zaman diliminde değerlendirelim.

Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.05.2021. Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

1 Günlük grafiğe bakınca hemen hemen herkesin paylaştığı 60 dolar seviyesinden başlayan bir düşen trend göze çarpmakta ve henüz kırılmamış. Kırılım ardından long pozisyon denenebilir. Trend altına tekrar düşmesi halinde stop olmak gerekir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version