Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43234.76
-1.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2336.96
2.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.61
-2.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.9
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Önemli Desteğinden Tepki Aldı

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Önemli Desteğinden Tepki Aldı

Herkese selamlar, bu akşamki yazımda Avalanche (AVAX) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Hangi coin için yazı hazırlasam diye grafiklerde dolaşırken AVAX’ın önemli bir desteğine geldiğini gördüm ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Şimdi lafı fazla uzatmadan analiz kısmımıza geçelim.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Önemli Desteğinden Tepki Aldı300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Önemli Desteğinden Tepki Aldı

AVAX Fiyat 14 Ekim 2022

AVAX fiyatı şu an 15,75 dolar seviyesinde seyretse de dün fiyat değer kaybederek 15 dolar seviyesinin altına geriledi ve buradaki desteğini test etti. Bu testin sonrasında fiyat tekrar 15 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

AVAX Grafik 14 Ekim 2022

AcM9Fstm - Avalanche AVAX Önemli Desteğinden Tepki Aldı
Avalanche AVAX fiyat grafiği 14.10.2022. 12 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında listeli Avalanche (AVAX) süresiz kontratına ait fiyat verileri. Grafik 12 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

AVAX Analiz 14 Ekim 2022

Grafikteki yeşil bölgeler AVAX grafiğinde takip ettiğim orta vadeli destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Fiyat 18 dolar bölgesini aşağıya doğru kırdıktan sonra burayı birkaç defa test etse de kıramadı. Sonrasında ise 14 dolar bölgesinde bulunan desteğine kadar geriledi. Bu destek orta uzun vadede önem taşımakta. Çünkü Fiyatın haziran ayında yapmış olduğu dip, bu bölgeden tepki almış durumda. Fiyatın burayı kırması yeni bir düşük dip yapması anlamına geliyor.

Yukarıdaki paragrafta yazdıklarım biraz olumsuz ve bu destek hemen kırılabilirmiş gibi duruyor. Ancak bu bölgenin nispeten güçlü olduğunu düşünüyorum. Evet ilerleyen günlerde belki kırılabilir ama bundan önce fazlaca direneceğini düşünüyorum.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar