Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26557.17
-0.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1589.18
-0.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.9
0.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.4
-0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Emin Gün Sirer Gerçek Dışı Projeler Hakkında Konuştu

Piyasadaki bir çok proje gerçek dışı ve abartılı iddialarda bulunuyor.

Clock
Paylaş
Emin Gün Sirer Gerçek Dışı Projeler Hakkında Konuştu

Avalanche blockchain protokolünün kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile, birçok blockchain projesinin sektörde şüpheli ve güvenli olmayan stratejiler geliştirip uygulamaya devam ettiğini söyledi.

728×90 muhabbit - Emin Gün Sirer Gerçek Dışı Projeler Hakkında Konuştu300x250 muhabbit - Emin Gün Sirer Gerçek Dışı Projeler Hakkında Konuştu

CEO Sirer yaptığı açıklamada şu cümleleri kullandı:

“Pek çok blockchain projesi işte böyle çalışıyor: çok fazla abartı, çok sayıda kulağa hoş gelen teknik iddia, aldatıldıklarını söyleyemeyecek kadar utanan şirketlerle ortaklıklar ve gerçek çalışan yeni bir sistem yok, sadece eski teknolojinin etrafında dolaşan kopyalanmış işler var.”

Sirer’e sözlerine bakılacak olursa piyasadaki çoğu blockchain projesinin operasyonlarında her şeyin sadece aldatmacadan ibaret olduğu ve yeni bir teknoloji geliştirme çabası olmayan uygulamaların bulunduğu anlaşılmaktadır.

Avalanche CEO’su Emin Gün Sirer sözlerine şunları söyleyerek devam etti:

“Bu arada, 1999’dan beri eski protokolleri yeni bir icatları varmış gibi yeniden markalaştıran kripto projeleri gördük. Gerçeklikten uzak merkezi koordinatörler gördük. Hepsinden iyisi, Bizans hatalarını bile tolere etmeyen sistemler görmeye başlıyoruz! “

Sİrer, Nikola’nın Tesla’da yaptığı gibi, piyasaya çıkan bir çok  projenin güçlü iddialarda bulunduğunu, bunun yanında gerçekten yenilikçi projeler üreten organizasyonlar ile aynı dili kullanarak piyasada var olmaya çalıştıklarını söyledi. Bunun kanıtı olarak ise; çok büyük projeler olarak adlandırılıp piyasaya giren ancak daha sonra satışlarının ertelenmesi ile son bulan projeler bulunduğunu dile getirdi.

Son olarak, kullanıcıların tüm bu gelişmeleri ve örnekleri göz önünde bulundurarak, araştırmalarını dikkatlice yapmalarını ve işin arak planının araştırmalarını söyledi.

Diğer Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar