Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26092.76
-1.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1574.27
-1.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.86
-0.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $208.8
-0.76%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 10.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 10.09.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi serimizde hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim. Yoğun ilgi gösterdiğiniz AVAX grafiğimizi güncelleyeceğiz. İvmeli bir yükseliş yaparak yatırımcılarını sevindiren AVAX için teknik göstergeleri ve olası hareketleri inceleyeceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmına geçelim.

728×90 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 10.09.2021300x250 muhabbit - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 10.09.2021

AVAX Fiyat 10 Eylül 2021

Geçtiğimiz haftalarda hızlı bir şekilde yükselen AVAX şu an 48.9 dolar seviyesinde işlem görmekte. Binance borsasının AVAX/USDT verilerine göre ATH(All Time High) seviyesi 60.3 dolar.

AVAX Grafik 10 Eylül 2021

UqVtlY7W - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 10.09.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 10.09.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) bulunmaktadır. Ayrıca destek ve direnç bölgelerinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir.

AVAX Analiz 10 Eylül 2021

Her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz mor renk ile belirtilmiştir. 50 dolar seviyesindeki direnç bölgemizden birkaç kez tepki aldığımızı görüyoruz. Güçlü bir direnç bölgesi olarak karşımızda duran 50 dolar bölgemiz oldukça önemli bir seviyedir. Güçlü bir direnç bölgesinin kırılması durumunda, güçlü bir destek olma potansiyeli bulunmaktadır. AVAX bizlere oldukça yüksek oranlar vermesi nedeniyle her zaman yakın takibimizde olacak. Güncel grafik hakkındaki düşüncelerimi yorum kısmında detaylı şekilde anlatacağım.

AVAX Yorum 10 Eylül 2021

Şu an 50 dolar direnç bölgesine yaklaşması nedeniyle dikkatli olmalıyız. Birçok kez test edilen direnç bölgemizin kırılması durumunda, bir sonraki direnç bölgesini hedefleyebiliriz. Yeni alım yapmayı düşünenler için en mantıklı bölgeler destek seviyeleri olacaktır. Destek bölgesinde girilen işlemlerin stop mesafesi yakın olacaktır. Bu nedenle Tradingview üzerinden, AVAX destek seviyelerinde her zaman alarmlarım mevcuttur. 50 dolar direnç bölgemizin kırılması durumunda ATH beklentim olacaktır. Umarım ivmeli yükselişini devam ettirir ve 60 dolar seviyesinin üstünde görebiliriz.

AVAX grafiğimiz için yazacaklarım bu şekilde. İlerleyen günlerde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar