Muhabbit

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 16.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

avalanche fiyat analizi 4

avalanche fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi serimizde hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim. AVAX grafiğinde düşen trend çizgisi bulunmakta. Geçtiğimiz saatlerde düşen trend çizgisini kıran Avalanche için teknik göstergeleri ve olası hareketleri inceleyeceğiz.

AVAX Fiyat 16 Mart 2022

1 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz düşen trend çizgisi 90 dolar seviyesinde başlamakta. Şu 70,64 dolar seviyesinde işlem gören AVAX düşen trend çizgisini kırmış durumda.

AVAX Grafik 16 Mart 2022

Avalanche AVAX fiyat grafiği 16.03.2022. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının sağladığı AVAX/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik 1 saatlik zaman dilimindedir. Ayrıca grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Destek ve direnç bölgelerinin dışında düşen trend çizgisi bulunan grafiğimizde düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir.

AVAX Analiz 16 Mart 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla gösterilmiştir. Destek ve direnç bölgelerimize baktığımız zaman oldukça iyi çalıştığını görmekteyiz. 70 dolar seviyesinde işlem gören AVAX düşen trend çizgisinin üzerine çıkmış durumda, düşen trend çizgisinin aşılmasıyla birlikte direnç bölgeleri hedef olarak kullanılabilir. 70 dolar direnç bölgesinin destek olarak çalışması durumunda destek altında zarar kesilecek şekilde işlem açılabilir. Umarım düşen trend çizgisinin kırılmasıyla AVAX yeni dip bölgeleri oluşturarak yükselişini devam ettirir.

AVAX grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketlerini incelediğim yazımız bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde AVAX/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version