Muhabbit

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 16.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Avalanche Fiyat Analizi 2

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi serimizde hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim. Tekrar 20 dolar üstünde işlem görmeye başlayan AVAX bugünlerde yatırımcılarını oldukça mutlu ediyor. Teknik göstergeleri ve olası hareketleri inceleyeceğimiz yazımıza başlayalım.

AVAX Fiyat 16 Ağustos 2021

Binance AVAX/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 2.83 dolar, en yüksek değeri ise 60.3 dolar. Şu an 20.8 dolar seviyesinde işlem görmekte.

AVAX Grafik 16 Ağustos 2021

Avalanche AVAX fiyat grafiği 16.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayarlardadır. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı AVAX/USDT verileridir.  Grafik Tradingview aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafiğimizde gördüğümüz beyaz ok işaretleri yükselen dip seviyelerini belirtmektedir.

AVAX Analiz 16 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Son AVAX fiyat analizimde oldukça olumlu cümleler kullanmıştım. AVAX beklediğimiz yönde hareket ederek önündeki direnç bölgelerini test etti. Yükselen dip seviyelerinin önemini vurguladığım 7 Ağustos tarihli AVAX fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

AVAX Yorum 16 Ağustos 2021

AVAX yükselen dip seviyeleri oluşturarak ivmeli yükselişini devam ettiriyor. Yükselen dip bölgeleri sayesinde oldukça olumlu gördüğüm grafiğimiz aynı şekilde devam ediyor. Şu an direnç bölgesine yakın seviyede işlem gören AVAX için 17.4 dolar destek bölgemiz yakından takip edilmeli. Destek bölgemiz kaybedilmediği sürece olumlu beklentim devam edecektir. Fiyat analizi yazımı hazırladığım sırada direnç bölgemiz zorlanıyor. Direnç bölgemizin geçilmesi durumunda 24 dolar seviyelerini konuşacağımızı düşünüyorum.

Daha fazla AVAX analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version