Muhabbit

Avalanche Foundation, Türkiye’de Yaşanan Deprem İçin 1 Milyon Dolar Bağışladı!

Ülkemizde yaşanan depremler sonrası Avalanche Foundation’dan 1 milyon dolarlık yardım geldi.

Ülkemizde yaşanan depremler sonrası Avalanche Foundation’dan 1 milyon dolarlık yardım geldi. Ülkede büyük yıkıma neden olan bu depremler kapsamında Avalanche Foundation, 1 milyon dolar değerinde AVAX bağışı gerçekleştirdi.

Avalanche tarafından konuyla ilişkili olarak yapılan paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı:

“Avalanche Foundation, Türkiye’yi ve Suriye’yi etkilemiş deprem sonrasında Haluk Levent tarafından organize edilen afet yardım çalışmalarına 1 milyon dolarlık AVAX bağışlamıştır. Diğerlerini de bu çalışmalara dahil olmaya davet ediyoruz.”

Foundation

Haluk Levent MASAK’tan Onay Aldı! Türkiye’de Bir İlk Yaşanıyor!

Kahramanmaraş’ta yaşanan 2 büyük deprem sonrası Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Bildiğiniz üzere 6 Şubat 2022 tarihinde yaşanan deprem sonrasında Haluk Levent yardım süreçlerine dahil olarak büyük bir seferberlik başlatmıştı. Twitter üzerinden sık sık paylaşımlarda bulunan Haluk Levent bir paylaşımında takipçilerine kripto para hesabı hakkında şu soruyu yöneltti:

“Ortalık sakinken konuşayım. Dünya üzerinde çok kişi kripto para birimi ile yardım yapmak istiyor. Dernek olarak henüz kanun çıkmadığı için benim ismime kripto hesabı açmamı istiyorlar. “Açın ki oraya yatıralım siz de bunu Ahbap için kullanırsınız” diyorlar. Ne dersiniz?”

Haluk Levent

Haluk Levent’in Twitter üzerinden yaptığı oylamanın sonucunda takipçileri yüzde 81 oranında kripto para hesabı açmasını istedi. İstekler üzerine MASAK’la görüşme yapacağını belirten Levent, kısa süre sonra da MASAK’tan onay aldığını şu şekilde belirtti:

“MASAK ile görüşme yapıldı. Sağ olsunlar Bu yayınlayacağım hesap 1 hafta sonra kapanacak ne toplandıysa her saniye sizler görebileceksiniz Makbuzu paylaşacağım Herkes buraya stabil coin göndererek bağış yapabilir.”

Haluk Levent

Kripto para birimleriyle bağış toplamak için gerekli hukuki koşulları araştırmak isteyen Haluk Levent, süreçlerin tamamlandığını kamuoyuna açıkladı. Haluk Levent, MASAK ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında aldığı onay ile bir hafta açık kalacak şekilde bir kripto para cüzdanı oluşturdu. BNB Chain üzerinden cüzdan oluşturan Levent, bu cüzdana bir hafta içerisinde gelen tüm bağışları deprem bölgesine yardım için aktaracak.

Haluk Levent’in cüzdan adreslerini paylaşmasıyla birlikte tüm blockchain topluluğu kenetlenerek, Avalanche Foundation’ın da 1 milyon dolarlık katkısı dahilinde toplamda 2.500.000 dolarlık bağış toplamayı başardı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version