BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Avalanche Satışı Sadece 4.5 Saatte Tamamlandı!

Ekip tarafından yapılan açıklamada token satışına Ethereum’un “Genesis Block”undan bile katılım gerçekleşmiş durumda.

Yayın:

-

avalanche protokol

Emin Gün Sirer tarafından kurulan Avalanche projesinin halka açık satışı tamamlandı. 42 Milyon $ değerindeki satış sadece 4.5 saat içersinde gerçekleşti.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemde özel bir satış daha 12 Milyon $’lık özel bir satış daha gerçekleşmişti.

Avalanche ağının “mainnet”inin Ağustos ayında hayata geçmesi planlanıyor.

Halka açık gerçekleşen satışta toplamda 72 Milyon adet AVAX token satılmış durumda. Ekip tarafından yapılan açıklamada tokenlerin satışınan gerçekleştiği havuzların tümünün 4 saat 33 dakika içinde doldurulduğu açıklandı.

Token satışına toplamda 100 farklı ülkeden katılım gerçekleşti. Ekip tarafından yapılan açıklamada token satışına Ethereum’un “Genesis Block“undan bile katılım gerçekleşmiş durumda.

Avalanche sözcüsü konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

Avalanche kripto camiasındaki “erken yatırımcılardan” ve önde gelen yatırımcılardan destek aldı. Token satışı da bunun bir göstergesi.

Bildiğiniz üzere AVAX token Avalanche platformunun kendi tokeni. Proje henüz hiçbir borsada işlem görmüyor. Fakat Ağustos ayında “mainnet” in avtive edilmesi ile birlikte borsa listelemelerinin başlaması öngörülüyor.

Mike Novogratz ve Bitmain CEO’su Jihan Wu’nun da katıldığı özel satış oldukça ilgi görmüştü. O dönemde halka açık satışın detayları da duyurulmuştu. Birçok ünlü ismin katıldığı özel satıştan alım yapan yatırımcıların tokenleri belirli süreler boyunca kilitli tutulacak.

“Blockchainlerin İnterneti” olarak tanımlanan Avalanche Protokolü, merkezsiz finans uygulamaları ve blockchain çözümleri için uzun zamandır üzerinde çalışılan bir proje olarak öne çıkmakta.

Avalanche protokolü hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Project Serum Büyük Sükse Yarattı! Binance de Listeliyor!

Az önce yapılan duyuru ile birlikte Binance, SRM Token’e platformunda yer vereceğini açıklamış durumda.

Yayın:

-

Serum Merkezsiz Borsa

FTX’in merkezsiz borsa projesi Project Serum, bugün satışa çıkıyor. İki farklı borsa üzerinden satışa çıkacak yeni token FTX ve Bitmax üzerinden alınabilecek.

Solana üzerine inşa edilen ve bu sayede oldukça hızlı olacağı belirtilen platformun yakıtı ise SRM Token olacak. Tüm kullanımlar ise SRM Token yakımı için değerlendirilecek.

Bugün yapılacak satış beklenirken sürpriz bir adım da Binance’ten geldi. Son günlerde arka arkaya DeFi ürünlerini listelemeye devam eden kripto para borsası, geçtiğimiz gün Yearn Finance’i (YFI) listelemişti.

Az önce yapılan duyuru ile birlikte Binance, SRM Token’e platformunda yer vereceğini açıklamış durumda.

SRM/USDT, SRM/BTC, SRM/BNB ve SRM/BUSD paritelerinde işlem görecek yeni token bugün itibariyle alınıp satılabilecek.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

İşte ABD’nin Custody’e İzin Verdiği 10 Token!

İşte merakla beklenen o 10 token!

Yayın:

-

10

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı, satış ve ticaret için 8 sanal para birimi ve lisanslı kurumlar tarafından muhafaza edilmesi onaylanan 10 tokeni listeleyen bir rapor hazırladı.

New York Finansman Hizmetler Departmanı internet sitesinde (NYDFS) 3 Ağustos’ta yapılan bir güncellemeye göre, eyalet düzenleyicileri listeleme ve ticaret için 8 kripto para birimini onaylamış durumda. Bu tokenler arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Binance USD (BUSD), Gemini Dollar (GUSD), Pax Gold (PAXG) ve Paxos Standard Token (PAX) var. NYDFS, bu tokenlere muhafaza için yeşil ışık yaktı. Muhafaza listesinde ayrıca ek olarak XRP ve Ethereum Classic’te yer aldı. Bu eklemeler ile birlikte toplamda muhafazası yapılabilecek 10 adet token mevcut.

NYDFS, “New York’ta sanal para birimi ticari faaliyetlerini yürütmek üzere DFS tarafından lisanslanan herhangi bir kuruluş, onaylanmış amaçları için listelenmiş tokenleri kullanabilir” dedi. Ancak, herhangi bir lisanslı işletmenin, listeye alınmış herhangi bir tokeni kullanmadan önce düzenleyici kurumu bilgilendirmesi gerektiği not olarak düşülmüş durumda.

Duyuruda ayrıca NYDFS’in herhangi bir zamanda listesinden herhangi bir tokeni çıkarma ve herhangi bir tokenin faaliyetini sınırlama ve listeyi tamamen durdurma yetkilerine sahip olduğunu belirtildi.

ABD’de Kripto Düzenlemesi

NYDFS, kripto para birimleri için düzenleyici görevi gören New York’taki en büyük düzenleyici kurumlardan biridir. Amerika Birleşik Devletleri’nin finans başkentinin evi olan NYDFS, genellikle yeni düzenleyici eylemlerin en ön saflarında yer alır.

Haziran ayında düzenleyici kurum, kripto şirketlerinin tokenleri listelemeleri için koşullu bir lisans türüne izin vereceğini duyurdu. Firmalar, yapı, sermaye, sistemler ve personel gereksinimleri ile ilgili özel rehberlik alacak. Bu rehberliği almak için mevcut bir BitLicence sahibi ile iletişime geçebilir.

Bu kripto düzenlemelerine netlik katan OCC, ABD’de bankaların muhafaza servislerinin önünü açmış durumda. Bu gelişme ile beraber kurumsal yatırımcılar artık ABD’de kripto paralarını banka üzerinde muhafaza edebilecek. Muhtemelen gelişen teknoloji ile birlikte, ABD’deki çoğu banka müşterilerine bu tür hizmetleri sunmaya başlayacak.

OKUMAYA DEVAM ET
Coinex
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.


Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184

Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184