Muhabbit

Avalaunch, Islander İle Birlikte Yeni Bir Eğitim Programı Duyurdu!

IDO projelerine destek sunan, yeni bir girişim başlatılıyor.

avalaunch islander

avalaunch islander

Avalanche tarafından desteklenen bir ön satış platformu olan Avalaunch, düzenleyeceği IDO projeleri için ortak “İlk Toplum Eğitimi (ICE)” programını duyurdu.

Nedir Bu ICE?

Initial Community Education (ICE), Theislander.io’nun öncülük ettiği kazanmayı öğren mekanizması aracılığıyla IDO projelerine destek sunmayı amaçlayan Islander ve Avalaunch’un ortaklaşa bir eğitim programıdır.

ICE İle Ne Olacak?

Yeni geliştirilen ICE girişimi ile birlikte kullanıcılar bazı imkanları elde edebilecek. Bunlar arasında;

ICE’nin Topluluk Üyelerine Katkıları

ICE’nin topluluk üyelerine bazı faydalarının da olacağı belirtiliyor. Bunlar arasında;

ICE ile Neler Yapılabilir?

Yeni girişim ICE ile birlikte Theislander.io üzerinde bazı görevleri içeren etkinlikler düzenleniyor.

Böylece kullanıcılar belirtilen görevleri yerine getirdiğinde bazı ödüllere de erişim hakkı elde etmiş oluyor. Bu etkinliklerden birkaçına örnek olarak incelemek isteseniz aşağıda belirtilen linkler üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Platform üzerinde bulunan bu etkinliklerin ardından, ilgili proje tanıtımını ve bilgi transferini en üst düzeye çıkarmak için çeşitli AMA’lar düzenlenecek. Ayrıca, eğitim içerikleri (infografikler/blog gönderileri) gibi bilgiler için Islander ve Avalaunch’tan sosyal destek alabileceksiniz.

ICE Başlama Tarihi

Platfomun yeni özelliğinin tam olarak başlama tarihi belli olmamakla birlikte, mümkün olan en kısa süre içinde aktif olması bekleniyor. Hatta ICE’nin, şubat ayının son haftasında, son dönemlerin gözde platformu olan Dexalot ile birlikte olabileceği belirtiliyor.

Avalaunch Hakkında

Avalanche tarafından desteklenen bir Launchpad platformu olan Avalaunch, yeni çıkacak olan projelerin adil ve geniş dağıtıma öncülük etmektedir. Avalanche’ın ölçeklenebilir, yüksek verimli ve düşük gecikmeli platformundan yararlanan Avalaunch, güçlü toplulukların büyümesine yardımcı olmak için ekipler için kullanıcılar tarafından geliştirilmiştir.

Proje seçiminde tamamen kullanıcı odaklı çalışan platform, yatırımcı yararını ilk sırada tutuyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version