Muhabbit

Avalaunch’ın Yeni IDO’suna Ait Yeni Güncellemeler Paylaşıldı!

Avalaunch’ın yeni IDO’su Snake City projesine ilişkin yeni güncellemeler yapıldı.

Avalaunch’ın yeni IDO’su Snake City projesine ilişkin yeni güncellemeler yapıldı. Avalaunch ve Snake City arasındaki anlaşmayla birlikte, topluluklarına iyi şekilde hizmet vermek ve mevcut piyasa koşullarını iyileştirmek için IDO’da çeşitli güncellemelere gidildi.

Avalaunch’ta Snake City IDO’ya İlişkin Yeni Güncellemeler!

snake city

Oyunun ilk versiyonu dağıtılmaya hazır olup, Avalaunch IDO, NFT satışı ve listeleme ise 27 Mayıs 2022 tarihinde başlatılacak.

Snake City, mevcut piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak birkaç önemli ayrıntıyla birlikte, mevcut 1.000.000 ABD doları sınırını ise 600.000 ABD dolarına düşürdü. Ayrıca IDO’dan önce 400.000 USD veya 20.000.000 SNCT yakılacağını da tüm kamuoyuna duyurdu.

“Endişenin hakim olduğu bir pazarda elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Snake City’nin sağlam ve sürdürülebilir bir oyun ekosistemi sunacağından emin olsak da, mevcut ekonomik koşullar gibi dış faktörler de her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.”

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version