BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

AVAX Cüzdanları Ledger İle Korunabilecek!

Avalanche X Grant Programı aracılığı ile birlikte Obsidian Systems tarafından ortaya konan yeni çözümün, üst düzey bir uygulama ile birlikte Ledger entegrasyonu ortaya koyduğu açıklandı.

Yayın:

-

avalanche ledger

Avalanche ekibi yayınladığı yeni makale ile birlikte Ledger entegrasyonunu duyurdu.

Yapılan açıklamada Ledger entegrasyonunun başlatıldığı belirtiliyor. Yeni özelliğin eklenmesi ile birlikte AVAX cüzdanı kulllanıcıları özel anahtarları Ledger Nano S ile koruma altına alabilecek.

Avalanche X Grant Programı aracılığı ile birlikte Obsidian Systems tarafından ortaya konan yeni çözümün, üst düzey bir uygulama ile birlikte Ledger entegrasyonu ortaya koyduğu açıklandı.

Üçüncü parti bir entegrasyon olarak güvenlik kontrollerinin de tamamlandığı belirten Avalanche ekibi, entegrasyonun aktif olarak kullanılabileceğini belirtiyor. An itibarıyla Ledger Live üzerinde “experimental mode” olarak çalışan entegrasyon, kullanılabiliyor.

Donanım Cüzdanlarının Önemi

Yayınlanan makalede donanım cüzdanların öneminin altını çizen Avalanche ekibi, varlıkları korumanın en güvenli yollarından birinin donanım cüzdanlarından geçtiğini belirtmekte. Bu noktada “mainnet”e yeni geçiş yapan bir proje olan Avalanche, oldukça hızlı şekilde donanım cüzdan desteğini de getirmiş durumda.

Donanım cüzdan bağlantısı sayesinde Avalanche Wallet üzerinden transfer gerçekleştirmek için donanım cüzdanına fizisel erişim gereksinimi güvenlik seviyesini bir üst seviyeye taşıyor.

Entegrasyon ile birlikte güvenlik için yeni bir katman eklemiş olan Avalanche Wallet, hackerların işini oldukça zorlaştırmış durumda.

Eğer siz de Avalanche Wallet ile Ledger cüzdan entegrasyonunuzu başlatmak istiyorsanız buradaki rehberden yardım alabilirsiniz.

Diğer altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 29.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (29.10.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum (ETH)’u inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yine bir Ethereum fiyat analizi hazırlamıştım, o yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 29.10.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir.

Bir önceki Ethereum fiyat analizi yazımı incelediyseniz destek ve direnç bölgelerinin aynı olduğunu fark etmişsinizdir. Yani bir grafik üzerinde destek/direnç bölgelerini çalışıp oluşturduğunuz zaman bunları sık sık değiştirmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. İsterseniz siz kendi yönteminizle bu bölgeleri belirlersiniz isterseniz benim fiyat analizleri yazılarımda gösterdiğim bölgeleri kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda bahsettiğimden dolayı destek/dirençleri tekrar incelemeyeceğim. Oklarla gösterdiğim yerlerde bir ikili dip formasyonu bulunmakta. Şuan fiyat bu formasyonun neckline’ında bulunmakta. Buranın üzerinde mum kapanmasıyla birlikte formasyon aktifleşecek. Aksi halde şu an sadece olasılık olarak görmeliyiz. Kırılım gerçekleşmeden işleme girmek oldukça riskli olacaktır.

Bunun dışında düşen bir trend görmektesiniz. Bu trend son tepe noktasından başlamakta. Şu an fiyat bu trendde yakın değil ancak az önce bahsettiğim ikili dip formasyonu çalışırsa fiyatın trend bölgesine gideceğini düşünüyorum.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Huobi Üç Yeni HUSD Paritesi Duyurdu!

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Yayın:

-

huobi kripto para borsası

Kripto para borsası Huobi, yaptığı açıklama ile birlikte üç yeni Huobi USD (HUSD) paritesini duyurdu.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Algorand (ALGO), OMG Network (OMG), ve Zilliqa (ZIL) için oluşturulan pariteler halihazırda kullanılabilir durumda.

HUSD Hakkında

Huobi USD (HUSD), Huobi tarafından oluşturulmuş 1:1 ABD Doları ile desteklenmekte. Tam şeffaflık içerisinde HUSD rezervlerini paylaşan Huobi, HUSD’nin düzenli olarak “audit” şirketleri tarafından denetlendiğinin altını çizmekte.

Huobi verilerine göre toplam piyasa değeri 265 Milyon $ civarında bulunan HUSD, MarketCap verilerine göre 56’ıncı sırada bulunuyor.

Son 24 saat içerisinde 78 Milyon $’lık ticaret hacmine ulaşan HUSD stablecoin seçenekleri arasında bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.