Muhabbit

Avukat Tony Buzbee, Houston’daki Malikanesi Satılığa Çıkardı! Bitcoin’i Ödeme Olarak Kabul Ediyor!

İnsanlar evlerini satarken ödeme yöntemi olarak BTC’yi kabul etmeye başladı!

Satılık Ev

Satılık Ev

Kripto paralar her geçen gün daha fazla benimseniyor. Bununla birlikte birçok insan, kripto paraları mülk satın almak veya satmak için kullanıyor. Houston’da yaşayan Tony Buzbee evini satılığa çıkardı. Avukat, malikanesi için tam olarak 27.5 milyon dolar talep ediyor. Tony Buzbee evin satışı için Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini duyurdu.

Emlak İlanı

27.5 milyon dolarlık fiyat etiketine sahip olan malikane, şehirdeki en pahalı evlerden birisi olarak öne çıkıyor. Malikane, her biri kendi banyosuna sahip olan beş yatak odası, beş odun şöminesi, spor salonu, sinema salonu, oyun odası, kütüphane, geniş yeraltı şarap mahzeni ve altı arabalık bir garaj ile birlikte 12.000 metrekarelik bir yaşam alanına sahiptir.

Evin satışı için BTC kabul eden ilk kişi avukat Buzbee değil. Kiss grubunun üyesi Gene Simmons, 2 Şubat 2022 tarihinde Las Vegas’taki malikanesini 13.5 milyon dolara satılığa çıkardı ve BTC’yi ödeme olarak kabul ettiğini açıkladı.

Buzbee, 2013 yılında eski karısı Zoe ile evi satın aldığını söyledi. Şimdi yeniden evlenerek yeni bir başlangıç yapmak isteyen Buzbee, Houston’daki mülkünü satmak istiyor.

Evin Fiyatı 625 BTC!

Evi BTC ile satmak isteyen Buzbee aslında bazı riskleri de kabul etmiş oluyor. Bitcoin fiyatı her geçen saniye değişiyor. Bitcoin 67.582 $ ile Kasım 2021’de rekor seviyelere ulaştı. 8 Şubat 2022 tarihinde ise BTC fiyatının 43.000 $ oldu. Bitcoin yaklaşık %35 değer kaybetti. Buzbee evini Kasım ayında satmak isteseydi 407 BTC’ye satılığa çıkaracaktı. Şimdi ise o değer 625 BTC.

Zengin iş adamları ödeme yöntemi olarak BTC’yi kabul etmesinin bir diğer sebebi de reklam olabilir. Siz mülkünü BTC ile satmak isteyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version