Muhabbit

Biden’ın Kampanyası Kripto Bağışlarını Kabul Etmeyi Düşünüyor

ABD Başkanı Joe Biden’ın yeniden seçim kampanyası Coinbase Commerce aracılığıyla kripto para bağışlarını kabul etme olasılığını araştırıyor. Bu gelişme Donald Trump’ın kampanyasının Coinbase Commerce üzerinden kripto bağışlarını kabul etmeye başlamasından birkaç hafta sonra geliyor. The Block haberine göre Biden’ın kampanyası kripto para endüstrisi oyuncularıyla bu konuda görüşmeler yürütüyor.

Joe Biden’ın kampanyasında Coinbase Commerce aracılığıyla kripto bağışlarını kabul etmek için görüşmeler yapılıyor!

Coinbase Commerce, birçok kripto para birimini kabul etme olanağı sunan bir ödeme hizmeti olarak bilinmektedir. Biden’ın bu kampanyası seçim öncesinde kripto odaklı seçmenleri çekme çabalarının bir parçası olarak değerlendiriliyor. Capitol Hill’deki bazı uzmanlar seçimin çok az bir farkla belirleneceğine inanıyor. Ayrıca Biden’ın ekibikripto yanlısı bağışçılardan fon sağlama arayışında olabilir.

Biden’a yakın bir kaynak Biden ekibine “Kripto konusunda sessiz kalırsanız ve hız kazanmazsanız seçimi kaybedebilirsiniz.” dedi. Kripto bağışlarının kabulüyle ilgili tartışmaların hala “keşif aşamasında” olduğunu vurguladı.

Son Yazılar

Exit mobile version