Muhabbit

BiLira, Platformuna Yeni Kimlik Onaylama Yöntemleri Ekledi!

Platform kimlik onaylama yöntemlerini genişletti.

bilira muhabbit

bilira muhabbit

Türkiye’nin ilk blockchain tabanlı istikrarlı kripto para biriminin yaratıcısı olan BiLira, son dönemlerde kripto para alanında attığı adımlar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Vizyon olarak merkeziyetsiz, özgür ve eşler arası finansal ağlara erişimi geliştirme gibi değerlere dayanan BiLira şirketinin stablecoini olan BiLira, bire bir oranında Türk lirası ile sabit bir coindir. Yani BiLira kullanıcıları her zaman 1 TL karşılığında 1 BiLira satın alabilir. Ethereum blockchaini ile desteklenen stablecoin, dünyanın her yerinde ve her vaktinde işlem yapılabilecek şekilde geliştirilmiş durumda.

Şirket tarafından yakın zaman önce yapılan bir paylaşımda yeni bir gelişme kullanıcılara açıklandı. Bu kapsamda da platforma artık farklı kimlik onaylama yöntemlerinin eklendiği de duyuruldu.

Bununla birlikte, BiLira’yı artık Mavi Kart’ı olan, Yabancı uyruklu olup Türkiye’de ikamet eden ve KKTC kimliği bulunan bireylerin yanı sıra kurumsal firmaların da kullanabileceği bildirildi.

Kimlik onaylama işlemlerinin gayet kolay bir şekilde yapılabileceğini söyleyen şirketin, bu uygulamayı gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için hazırladığı videolu anlatımı da bulunuyor.

Videoda yer alan adımlar izlenerek kimlik onay işlemi kısa süre içinde gerçekleştirilebiliyor.

BiLira platformunu kullanıyor musunuz?

BiLira Hakkında Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin:

Website https://bilira.co 

App: BiLira

Twitter: https://twitter.com/BiLira_Official

Sıkça Sorular Sorular: https://bilirahelp.zendesk.com/hc/trr/faq

İletişime Geçin: hello@bilira.co

Diğer Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version