Muhabbit

BiLira’dan Kazandıran Eğitim Programı: 1.000.000 TL Ödüllü Öğren & Kazan Etkinliği!

Temel düzeyde blok zincir, kripto paralar ve web3 eğitimleri verecek olan BiLira, bu yeni eğitim programı ile kullanıcılara kripto para deneyimi kazandırmayı hedefliyor.

Türk lirasına endeksli stabil kripto para (stablecoin) şirketi BiLira, yeni projesi Öğren & Kazan serisi ile kullanıcılara ödüllü eğitim içerikleri hazırladığını duyurdu.

19.09.2022 tarihi itibarıyla hayata geçirilen Öğren & Kazan isimli ödüllü etkinlikte kullanıcılar, serinin ilk eğitim içeriği olan “Stabil Kripto Paralar” ile yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda dağıtılacak olan toplam 1.000.000 TL ödülden de pay alabilecekler.

Türkiye’nin ilk stablecoini (stabil kripto parası) TRYB’yi geliştiren BiLira; daha önce de kullanıcılarının web3 ve blockchain (blok zincir) gibi yeni finans teknolojileri hakkında bilgi edinmesi için eğitim içerikleri ve etkinlikler düzenlemişti.

Yine temel düzeyde blok zincir, kripto paralar ve web3 eğitimleri verecek olan BiLira, bu yeni eğitim programı ile kullanıcılara kripto para deneyimi kazandırmayı hedefliyor. Ayrıca BiLira’nın bu ödüllü eğitim programı, Türk web3 projeleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyor.

BiLira’nın Öğren & Kazan Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Etkinlik detaylarına gelirsek; serinin ilk içeriği olan ”Stabil Kripto Paralar” eğitiminde kullanıcıların öncelikle eğleneceği aynı zamanda öğreneceği ve kazanacağı bir deneyim yaşaması planlandı. Kullanıcılar 10 dakika süren ve 4 bölümden oluşan eğitimde; stabil kripto para türlerini (stablecoinler), stablecoin kullanım alanlarını, stablecoin avantajlarını ve güncel gelişmeleri öğrenecekler.

Eğitimin sonundaki sorulara doğru cevap verdikleri takdirde 5 USDC / 5 EUROC ödülün sahibi olacaklar. Ayrıca BiLira, kazanan kullanıcılara ödüllerini yine kullanıcıların kendi kontrollerindeki dijital cüzdanlarına yatıracak.

BiLira’nın Öğren & Kazan etkinliğine katılmak ve daha fazla bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Son Yazılar

Exit mobile version