Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39557.95
1.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2167.14
3.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.33
1.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.7
0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Binance Artık Kuzey Carolina’da Hizmet Verecek!

Binance, ABD’de yeni bir eyalette hizmet vermeye başladı.

Clock
Paylaş
Binance Artık Kuzey Carolina’da Hizmet Verecek!

Binance’in ABD kolu, Kuzey Carolina sakinlerine borsayı kullanıma açmış durumda!

Binance.US, Eylül 2019 tarihinde ABD’de hizmet verebilmek için başvurularına başlamıştı. Ancak yerel yasalar sebebi ile Binance, 13 adet eyalete başvuru yapmamıştı. O günden bugüne Binance, Kuzey Carolina’da dahil olmak üzere bünyesine 4 yeni eyalet ekledi.

728×90 muhabbit - Binance Artık Kuzey Carolina'da Hizmet Verecek!300x250 muhabbit - Binance Artık Kuzey Carolina'da Hizmet Verecek!

Binance.US CEO’su Carherine Coley, 12 Kasım tarihinde yaptığı açıklamada, dijital varlık pazarının Kuzey Carolina’nın 10.5 milyon sakinine açık olduğunu ve kripto satın almalarına, ayrıca ticaret yapmalarına erişim sağladıklarını söyledi. Eyalet, Cisco Systems gibi yüksek teknoloji araştırma ve geliştirme firmalarının yanı sıra blockchain danışmanlık şirketi Chainyard ile iyi bilinen bir firma olan Research Triangle Park’a ev sahipliği yapıyor.

Coley konu hakkında, Kuzey Carolina, bankacılık endüstrisinin inşası ve gelişen teknoloji ile ilgilenen bir eyalet olduğunu söyledi.

Triangle Park hakkında biraz araştırma yapın. Eyaletin sağlamış olduğu avantajlar, bu firmayı blockchain endüstrisinde etkin bir konuma soktu. Devlet artık kripto para birimlerine kolay erişimi olan daha fazla şirket kurmaya başlayabilir.

Kuzey Carolina’nın Binance’e eklenmesi, piyasanın ülkede hesap kayıtları açmasından bu yana, sakinlerin Binance’i ABD’de kullanabileceği 41. eyalet haline geldi.

Ancak Binance.US hala Alaska, Conneticut, Hawaii, Idaho, Lousiana, New York, Texas, Vermont ve Washington’da yaşayan vatandaşlar için hala mevcut değil.

Duyuru, önerilen düzenlemelerin Binance gibi kripto şirketlerinin işini kolaylaştırabileceği haberinin ardından geldi. Binance’in, 50 ABD eyaletinin tamamında faaliyet göstermesi, belki de bu düzenlemeler ile belli olacak.

Eylül ayında, Eyalet Bankası Denetim Otoriteleri Konferansı, 40 veya daha fazla eyalette halihazırda iş yapan ödeme firmalarının ülke genelinde faaliyet göstermeleri için tek bir lisans almalarını sağlamak için yönergeleri belirlediğini belirtmişti.

Daha fazla borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar