Muhabbit

Binance Bazı Kaldıraçlı Token’ların İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı!

Binance bazı kaldıraçlı token’ların işlemlerini geçici olarak askıya aldı.

binance muhabbit

binance muhabbit

Küresel kripto para borsası Binance, bazı kaldıraçlı token’larının işlemlerini geçici olarak askıya aldığını açıkladı.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan açıklamada Binance, “bakım” yapılacağı gerekçesiyle bazı kaldıraçlı token’larının işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Binance Kaldıraçlı Token Bakımı

Açıklamaya göre Binance, BTCUP, BTCDOWN, ETHUP, ETHDOWN, BNBUP ve BNBDOWN dışındaki tüm Binance Kaldıraçlı Token’ların alım satımını geçici olarak askıya aldı. Ayrıca Binance, tüm Binance Kaldıraçlı Token’larda subscription ve redemption işlemlerini de geçici olarak askıya aldığını ekledi.

BTCUP, BTCDOWN, ETHUP, ETHDOWN, BNBUP ve BNBDOWN dışındaki tüm Binance Kaldıraçlı Token’ların alım satımı veyahut farklı işlemleri açıldığında Binance tarafından ayrı bir duyuru daha yapılacak.

Binance, ETH ve ERC20 Token İşlemlerini Durdurmuştu

Binance, bazı kaldıraçlı token’ların işlemlerinin geçici olarak durdurulduğunu açıklamadan birkaç saat önce, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinde Ethereum ağında gerçekleşen para çekme işlemlerinin ağ yoğunluğundan dolayı gerçekleştirilemediği duyurusunu yapmıştı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version