Muhabbit

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Kırmızı Bülten İddialarına Cevap Verdi!

Dün gece saatlerinde Binance CEO’su Zhao için ortaya atılan iddialara Zhao’dan cevap geldi.

Dün gece saatlerinde Binance CEO’su Changpeng Zhao için ortaya atılan iddialara Zhao’dan cevap geldi. Binance CEO’su Changpeng Zhao, kendisi hakkında ortaya atılan kırmızı bülten iddialarını Twitter üzerinden yalanladı. Söz konusu görüntülerin fotoshop olduğunu belirten Zhao, yatırımcıların bu tarz FUD kaynak paylaşan kişileri engellemesini istedi.

Binance CEO’su Söz Konusu İddiaları Cevapladı!

Kripto para borsası Binance’in CEO’su konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, son zamanlarda sürekli saldırı halinde olduklarını belirtti ve ekledi:

“Ortaya atılan bu FUD, sektörün önde gelen isimleri ve kripto para haber siteleri tarafından yayıldı. Büyük ihtimalle de bir başka borsa tarafından planlandı ve sponsor olundu. Bu durum hem onlara zarar verdi hem de tüm kripto para piyasasına. Bize zaten dışarıdan çok fazla saldırı oluyor. Bu durumda endüstrimiz artık birlik olmalı.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao

Binance CEO’su Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda kullanıcılarını da uyardı:

“FUD veya photoshoplu görüntülerde panik satışı yaparsanız, muhtemelen zengin olmayacaksınız. FUD kaynaklarını engelleyin.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version