Muhabbit

Binance ve Integro Vakfı, Covid-19 İçin 1 Milyon Dolar Topladı

Binance Charity ve Integro Vakfı, COVID-19 salgını kapsamında ön saflarda çalışanlara kişisel koruyucu ekipman bağışlamak için 1 milyon dolar topladı.

Binance Charity ve Integro Vakfı, Covid-19 İçin 1 Milyon $ Topladı

Binance Charity ve Integro Vakfı, COVID-19 salgını kapsamında ön saflarda çalışanlara kişisel koruyucu ekipman bağışlamak için 1 milyon dolar topladı.

Hatırlanacağı üzere nisan ayında yayımlanan haberde dünyanın ilk blockchain destekli bağış platformu olan Binance Charity, COVID-19 salgınıyla mücadele etmek için Integro Vakfı ile ortaklığını açıklamıştı. Bu ortaklık kapsamında Binance Charity & Integro Foundation, COVID-19 salgınına yapılacak olan yardım çabalarını desteklemek üzere toplamda 1 milyon doların üzerinde bağış yapacağını duyurmuştu. Hatta ilk bağışı gerçekleştirecek olan Integro Vakfı kampanyaya 333.333 ABD doları bağışlayacağını taahhüt etti.

Toplanacak olan paralar ile Brezilya, Arjantin, Şili, Meksika, Venezuela, Peru, Gana, Nijerya, Güney Afrika, Bermuda, Barbados, St. Lucia, Haiti, Bahamalar ve Dominik Cumhuriyeti’ndeki işçilere toplamda 500.000 N-95 maskesi dağıtılacağı bildirildi.

Aradan geçen süreç sonunda taahhüt edilen miktar toplandı ve gerekli yardımların yapılabilmesi için çalışmalar başlatıldı.

Integro yönetim kurulu başkanı ve ABD Başkan Adayı Brock Pierce, kampanya kapsamında daha fazla bağış toplanabileceğini söyledi ve şu sözleri ekledi:

“Binance Charity, dijital para bağışlarına dayanan küresel bir büyük ölçekli organizasyondur. Binance Charity’nin odak noktasını Porto Riko’ya çevirmek ve COVID-19 salgını sırasında destek sağlamak için Integro Vakfı ile ortaklık kurmasından çok memnunuz. Amacımız, bu ortaklıklar aracılığıyla Karayip Adaları’na daha fazla bağış ve yardım sağlamaya devam etmek olacaktır”

Görüldüğü üzere oluşturulan bu ortaklık ve yürütülen yardım kampanyası hedefine ulaşmıştır. Bu sayede blockchain teknolojisinin de insanlar arasında benimsenmesi ve hayatın birçok alanında kullanılabilirliği konusunda öncü olmuştur.

Binance Charity ve Integro Vakfı Hakkında

Blockchain Charity Foundation, blockchain teknolojisinin gücünü ortaya çıkararak küresel sürdürülebilir kalkınma elde etmeye adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. İnsanları yoksulluk halinden çıkarmak için sosyal sorunların temel nedenini ele alan uygulanabilir çözümler geliştirmektedir.

Integro Vakfı , insanları, bitkileri, hayvanları ve doğayı güçlendirmek amacıyla kritik ihtiyaç duyan alanları canlandırmak için tasarlanmıştır. Porto Riko, Karayip adaları ve Amazon yağmur ormanlarına hayırsever kaynaklar sağlayan, Porto Riko merkezli kar amacı gütmeyen ve canlılara hayatta kalmak ve gelişmek için kaynaklar sağlayan bir kuruluştur. Kuruluş, tamamen hesap verebilir bağışlarla kaynakları verimli bir şekilde dağıtmak için kurulmuştur. Yerel kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ve diğer sektörlerle birlikte çalışarak kriz zamanlarında acil yardım sağlar.

Son Yazılar

Exit mobile version