Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 04.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb fiyat analizi 1

Herkese selamlar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimin bugünkü bölümünde Binance Coin’i inceleyeceğim. Eğer beni twitterdan da takip ediyorsanız birkaç gündür Binance Coin BNB‘yi yakından takip ettiğimi ve grafiklerimi paylaştığımı biliyorsunuzdur zaten. Takip etmiyorsanız da buraya tıklayarak twitter sayfama ulaşabilirsiniz.

Binance coin BNB fiyat grafiği 04.06.2021. 2 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Bir önceki Binance Coin fiyat analizi yazımı 26 Nisan tarihinde hazırlamıştım ve orada Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyon ihtimalinden bahsetmiştim. İlgili yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. O yazıda belirttiğim TOBO formasyonu ihtimali gerçekleşti ve fiyat oldukça güzel bir bölgeden dönüş yaptı. Ardından formasyonun neckline bölgesi kırıldı.

Binance Coin BNB Yorum

Grafikteki yeşil alanlar Binance Coin’de takip ettiğim destek ve direnç bölgeleridir. Bu bölgeler genel olarak düzgün bir şekilde çalışmakta. Ancak son hareketlerin bu bölgelere tam olarak uymadığını görmekteyiz. Bundan dolayı muhtemelen bir sonraki yazımda bu bölgeleri güncellemiş olarak sizinle paylaşacağım.

Binance Coin için şu an düşündüklerim pek değişmemiş durumda. Henüz TOBO formasyonunun hedefine ulaşılmadı ve formasyon henüz bozulmuş değil. Yani halen hedeflerimi bekliyorum. Dün akşamki düşüş birçok yatırımcıyı korkutsa da grafikte görebileceğiniz üzere destek bölgesinde durmuş durumda. Şu anki görünüme göre kırdığı direnci retest ediyor diyebiliriz. Aslında bu da oldukça olumlu bir gelişmedir.

Şimdilik Binance Coin için söyleyeceklerim bu kadar. Yeni gelişmeler olduğunda hem buradan hem de twitter hesabımdan duyurmaya çalışacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version