Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 09.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb fiyat analizi 1

Fiyat analizi yazı dizimde bugün Binance coin’i inceleyeceğim. Bu sıra coinler yükselirken borsa coinleri de boş durmuyor ve onlar da güzel yükselişler sergiliyorlar. Hatta BNB şu sıralar 445 dolar civarından işlem görüyor. Şimdi fiyat grafiğine geçelim.

Binance coin fiyat grafiği 09.04.2021. Saatlik grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Yeşil alanlar destek bölgelerimiz. Bu bölgeleri fiyat en fazla 2-3 defa test ettiği için ne kadar güvenilir olduklarına dair elimizde pek fazla veri yok. Ancak genel olarak bu alanların tümünün düzgün bir şekilde çalışacağını düşünüyorum.

Grafikte iki tane de yükselen trend görmekteyiz. Bunlardan büyük olan yani mor trend 200 dolarlardan başlamakta bunun için orta vadedeki analizler için oldukça önem arz ettiğini ve takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Fiyat bu trendi çok sayıda test ettiği için de oldukça güvenilir buluyorum. Bu trend kırılmadıkça fiyattaki olumlu hava devam edecektir.

Diğer küçük trend ise kısa zaman diliminde takip edilmesi gerektiğini düşündüğüm bir trend. Kırılırsa bir önceki tepe noktasını veya büyük mor trendi hedef olarak alınabileceğini düşünüyorum. Dediğim gibi küçük bir trend olduğundan kısa zaman dilimi için takip edilmeli.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version