Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26572.72
-2.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1585.13
-2.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.84
-2.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.6
-1.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz (16.10.2020). Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020

Bugün inceleyeceğimiz coin birçok kişinin yakından tanıdığı Binance coin yani BNB. BNB, Binance borsasının bel kemiğini oluşturuyor desem yanlış olmaz heralde. Haliyle CZ de BNB üzerine hayli çaba sarfediyor. Ama bugün BNB’yi teknik analiz açısından inceleyeceğiz.

X4UrvghW - Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020
Binance coin (BNB) fiyat grafiği 16.10.2020

Açıkçası BNB takibimde olan bir coin değildi. Ancak bu yazıyı hazırlamak için grafiğini incelediğimde düşünmeden notlarımı aldım ve takip listeme ekledim. Çünkü görebileceğiniz üzere destek ve dirençler çok güzel çalışmış ve grafik şuan harika duruyor.

Şimdi gelelim grafik teknik açıdan bize neler gösterdiğine. Şu an için iki adet ana destek bölgemiz bulunmakta. Bunları grafikte mavi alanlar olarak gösterdim. Hatta bu sabahki düşüş ilk destek bölgesinin çok yakınından tepki almış.

Bunlara ek olarak bir de yükselen trend bulunmakta. Bu trendin güzel olan kısmı birkaç defa test edilmiş olması. Yani bu trende onaylanmış bir trend diyebiliriz artık. Bazı arkadaşlar sadece 2 temaslı trendler çizmekte. Ancak o trendler onay almadığı için kırılsa bile beklenen hareketi yapmamaları olası. Yazının başında BNB’yi takip listeme aldığımı belirtmiştim. En fazla dikkat edeceğim nokta bu trend olacaktır. Bu trend şuan kırılmadığı için şu an bir short hedefi vermek yanlış olacaktır. Eğer trend kırılırsa bu ihtimali daha detaylı inceleriz.

Son olarak değinmek istediğim nokta ise RSI’da bir negatif uyumsuzluk mevcut. Fiyattaki tepeler yükselirken RSI’daki tepeler düşüyor. Şu da aklınızın bir köşesinde bulunsun size illa yardımı olacaktır “Tepelerdeki uyumsuzluklar negatif, diplerdeki uyumsuzluklar pozitiftir”.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

728×90 muhabbit - Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020300x250 muhabbit - Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar