BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz (16.10.2020). Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

bnb fiyat analizi 1

Bugün inceleyeceğimiz coin birçok kişinin yakından tanıdığı Binance coin yani BNB. BNB, Binance borsasının bel kemiğini oluşturuyor desem yanlış olmaz heralde. Haliyle CZ de BNB üzerine hayli çaba sarfediyor. Ama bugün BNB’yi teknik analiz açısından inceleyeceğiz.

bybit 300x250 - Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020
X4UrvghW - Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 16.10.2020
Binance coin (BNB) fiyat grafiği 16.10.2020

Açıkçası BNB takibimde olan bir coin değildi. Ancak bu yazıyı hazırlamak için grafiğini incelediğimde düşünmeden notlarımı aldım ve takip listeme ekledim. Çünkü görebileceğiniz üzere destek ve dirençler çok güzel çalışmış ve grafik şuan harika duruyor.

Şimdi gelelim grafik teknik açıdan bize neler gösterdiğine. Şu an için iki adet ana destek bölgemiz bulunmakta. Bunları grafikte mavi alanlar olarak gösterdim. Hatta bu sabahki düşüş ilk destek bölgesinin çok yakınından tepki almış.

Bunlara ek olarak bir de yükselen trend bulunmakta. Bu trendin güzel olan kısmı birkaç defa test edilmiş olması. Yani bu trende onaylanmış bir trend diyebiliriz artık. Bazı arkadaşlar sadece 2 temaslı trendler çizmekte. Ancak o trendler onay almadığı için kırılsa bile beklenen hareketi yapmamaları olası. Yazının başında BNB’yi takip listeme aldığımı belirtmiştim. En fazla dikkat edeceğim nokta bu trend olacaktır. Bu trend şuan kırılmadığı için şu an bir short hedefi vermek yanlış olacaktır. Eğer trend kırılırsa bu ihtimali daha detaylı inceleriz.

Son olarak değinmek istediğim nokta ise RSI’da bir negatif uyumsuzluk mevcut. Fiyattaki tepeler yükselirken RSI’daki tepeler düşüyor. Şu da aklınızın bir köşesinde bulunsun size illa yardımı olacaktır “Tepelerdeki uyumsuzluklar negatif, diplerdeki uyumsuzluklar pozitiftir”.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler