Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 24.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb fiyat analizi 1

Herkese selamlar bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. BNB şu an 500 dolar bandının üzerinde işlem görüyor. Grafik bize neler gösteriyor, son durumu nedir şimdi ona bakacağız.

Binance coin fiyat grafiği 24.04.2021. 2 Saatlik grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Binance coini en son dünkü analiz videomda incelemiştim. Bu yazıda hem videoda bahsettiklerimi hem de son durumu açıklamaya çalışacağım. Dünkü videoda bir ikili tepe ihtimalinden bahsetmiştim. Bu ihtimal henüz ortadan kalkmış değil. Bahsettiğim iki tepeyi de kırmızı oklar ile belirttim. Bu formasyonun neckline bölgesi ise 427 dolardaki kırmızı yatay çizgi. Yani fiyat burayı kırarsa formasyon aktifleşmiş olacak ve hedefleri bekleyeceğiz. Dünkü videoda 540 dolardaki direnç bölgesinin öneminden söz etmiştim. Fiyat buradan ilk reddini almış durumda. Bu bölgede yapacağı hareketi oldukça önemli buluyorum. Eğer bu bölge civarından tekrar düşüşe geçerse muhtemelen formasyon çalışacak. Ama bu bölgeyi kırıp tepe bölgesine tekrar giderse o zaman ikili tepe formasyonu rafa kalkabilir. Gelelim bu formasyonun hedeflerine, formasyonun ilk hedefi 364 dolar bölgesi olarak düşünüyorum. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi formasyon şu an ihtimalden ibaret.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version