Muhabbit

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 20.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

bnb Fiyat Analizi-2

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. 10 gün önce paylaştığım BNB grafiğinde yaşanan gelişmelere değineceğiz. Ayrıca BNB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri inceleyeceğiz. Sizleri daha fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza geçelim.

BNB Fiyat 20 Ağustos 2021

Binance BNB/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 35 dolar, en yüksek değeri ise 691 dolar. Şu an 449 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 20 Ağustos 2021

Binance Coin BNB fiyat grafiği 10.08.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı BNB/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafik Tradingview aracılığıyla hazırlanmıştır.

BNB Analiz 20 Ağustos 2021

Grafikteki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Son BNB fiyat analizimizden grafiğimizi hatırlayanlarınız vardır. Yükselen trend, destek ve direnç bölgelerini incelemiştik. 380 dolarda bulunan direnç bölgesinin kırılmasıyla 420 dolar seviyeleri hedeflenebilir şeklinde yorum yapmıştık. Fiyat beklediğimiz gibi 420 dolar seviyesine kadar yükseldi ve oradan tepki alarak destek bölgesine kadar gerileyerek alıcılarını topladı. 10 Ağustos tarihli BNB fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

BNB Yorum 20 Ağustos 2021

380 dolar bölgesinde destek ve yükselen trend çizgisi kesişimi bulunuyordu. Yükselen trend ve destek bölgesinin kesişimi, az riskli trade imkanı veren güzel bölgelerdir. BNB anlattığım bölgeden tepki alarak 420 dolar direnç bölgesini kırdı ve yükselişini sürdürüyor. Trend ve destek bölgelerini kullanarak, stop mesafesi ayarlanabilir ve maksimum kâr için parçalı satış yaparak devam edilebilir. Önümüzdeki direnç bölgeleri hedef alınacak olunursa, 480 dolar seviyesi karşımıza çıkacaktır.

BNB için teknik değerlendirmeler bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version