Muhabbit

Binance Fransa, Yeni Bankacılık Ortağı Arayışında!

Binance Fransa, kullanıcıları itibari bakiyelerini kripto paralara dönüştürmeye çağırıyor.

Binance, Fransa’da yeni bir bankacılık ortağı arayışı içinde. Bu arayışın temel nedeni, Paysafe ile olan uzun süreli iş birliğinin 25 Eylül’de sona ermesi.

Binance Fransa, kullanıcılarını uyardı: İtibari paralarınızı kripto paralara dönüştürün

Binance Fransa, Paysafe ortaklığının sona ermesinin ardından kullanıcılarına fiat (itibari) bakiyelerini hızla kripto paralara dönüştürme çağrısında bulundu. Mobil uygulama üzerinden kullanıcılara gönderilen mesaj, itibari paralarını kripto paralara dönüştürmeleri konusunda acele etmeleri gerektiğini vurguluyor. Bu, özellikle SEPA banka transferleriyle euro yatırma ve çekme işlemlerinde kullandıkları bir süreçti. Ancak Paysafe iş birliğinin sona ermesiyle birlikte bu sürecin yerine ne geleceği hâlâ belirsizliğini koruyor.

Binance Fransa sözcüsü, borsanın yeni bankacılık ortakları bulmak için aktif olarak çalıştığını doğruladı. Ancak, uygun bir ortak bulma süreci hâlâ devam ediyor ve sonuçlanmadı.

Binance, Avrupa’da artan düzenleyici incelemelerle karşı karşıya

Binance, sadece bankacılık ortağı değişikliğiyle değil, aynı zamanda düzenleyici baskılarla da karşı karşıya. Özellikle Avrupa’da artan düzenleyici denetimler ve hükümetlerin kripto paralara yönelik kuralları sıkılaştırma isteği, Binance’i son zamanlarda etkiliyor. Rusya ile ilgili mali yaptırımlara uymadığı iddiaları da borsanın sorunlarını artırıyor. Binance, en son gelişmelere göre, Rusya pazarından çekildiğini açıkladı. Şirket hisselerini CommEX adlı yeni bir kripto para borsasına devretti.

Son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version