Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44043.35
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2364.36
0.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.8
17.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240.8
2.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Fransa’dan Sonra Yeni Şubesini Hangi Ülkede Açacağını Açıkladı!

Binance, Fransa’dan sonra hangi ülkede şube açacak

Clock
Paylaş
Binance, Fransa’dan Sonra Yeni Şubesini Hangi Ülkede Açacağını Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, mayıs ayının başında Fransa’da bir operasyon merkezi kuracağını açıklamıştı. Mayıs ayı sonunda ise Binance, Avrupa’da Fransa’dan sonra ikinci operasyon merkezi kuracağı yeri açıkladı.

728×90 muhabbit - Binance, Fransa'dan Sonra Yeni Şubesini Hangi Ülkede Açacağını Açıkladı!300x250 muhabbit - Binance, Fransa'dan Sonra Yeni Şubesini Hangi Ülkede Açacağını Açıkladı!

Borsa, 27 Mayıs 2022 Cuma günü resim sayfasında İtalya’daki düzenleme şirketinden onay aldığını açıkladı. Binance, İtalyan mevzuatının gerekliliklerini yerine getirerek Organismo Agenti e Mediatori (OAM) ile “Kripto Para Hizmet Sağlayıcısı” olarak kayıt yaptırarak ülkeden yasal onayı aldı.

Bu onay, Binance’in İtalya’daki müşterilerine yerel düzenlemelere uygun olarak kripto para hizmeti sunmasını ve bir ofis açıp yerel ekibi genişletmesine olanak sağlıyor. Konu hakkında Binance Kurucu Ortağı ve CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, “İtalya’da tam şeffaflık içinde faaliyet göstermek için gerekli şartları belirlemedeki ve kontrol etmedeki çabaları” için İtalya Ekonomi ve Maliye Bakanlığına ve OAM’ye teşekkür etti.

Bir Binance temsilcisi İtalya’da açılacak olan şirket merkezinin, İtalya’da büyük bir iş merkezi olarak kabul edilen Milano’da açılacağını belirtti. Temsilci aynı zamanda Binance’in bir sonraki adımı olarak şunları söyledi:

“Alabildiğimiz her yerde ilgili lisansları ve tescilleri almaya kararlıyız.”

Binance Lisans Aldığı Ülke Sayısını Artırıyor

Binance, Fransa ve İtalya’da lisans almadan önce Orta Doğu pazarı üzerine yoğunlaşmıştı. Borsa, Mart ayında Bahreyn ve Dubai’deki düzenleyicilerden onay aldı. Nisan ayında ise şirket Abu Dhabi’de faaliyet göstermek için prensipte bir onay aldı.

Binance CEO’su Zhao 2021 Kasım ayında Fransa ve Avrupa’da blok zincirini ve kripto para ekosistemini geliştirmek için 115 milyon dolarlık bir “Objective Moon” adlı bir proje başlattığını duyurmuştu.

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar