Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27428.49
-0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1642.77
-1.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $9.29
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212.2
-1.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Futures, Trading Turnuvası Düzenliyor!

Clock
Paylaş
Binance Futures, Trading Turnuvası Düzenliyor!

Binance, geçen sene yaz aylarında yeni bir platform tanıttı. Binance Futures adını verdiği bir platformu piyasaya sundu. Kurulan platformun amacı, vadeli işlemler yapmak. Sistem kripto varlıklar içinde hem kısa hem de uzun vadeli işlemelere izin verecek şekilde tasarlandı. 2020 yaz dönemi ile beraber Binance, yeni tabanında 1 yılını tamamlayacak. 

728×90 muhabbit - Binance Futures, Trading Turnuvası Düzenliyor!300x250 muhabbit - Binance Futures, Trading Turnuvası Düzenliyor!

Binance Futures henüz 1 sene tamamlamadan bile birçok başarıya imza attı. Yeni platform ilk çıktığı zamanda aylık ortalama 150 milyon dolarlık hacimleri yakalayabildi. Yakın dönemde ise, bir gün içerisinde yakaladığı hacim ile rekor kırdı. 370 bin Bitcoin işlemine ulaştı.  

Futures şimdi ise trading turnuvası ile gündeme geldi. Twitter üzerinden yayımladığı mesaj ile takipçilerine müjdeli haberi verdi. Turnuvanın en dikkat çeken tarafı verilecek ödül oldu. Turnuvada 1 milyon dolar değerinde Binance coin dağıtılacak. 

Ekran Resmi 2020 03 29 12.36.27 - Binance Futures, Trading Turnuvası Düzenliyor!

Binance Futures Turnuva Sürecini Anlattı 

Şirket, turnuva hakkında detaylı bilgilendirme açıklaması yayımladı. Trading turnuvası 10 ile 25 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Turnuvanın ödülü 1 milyon dolar değerinde BNB olacak. Ancak ödül havuzu katılım sayısı ile beraber artabilecek. Katılım ne kadar çok olursa ödülde aynı şekilde büyüyecek. Binance Futures önderliğinde yapılan turnuva, yaşanılan krize ilaç gibi gelecek.  

Birazda turnuvanın işleyişinden bahsedelim. Trading turnuvasında birer takım ve takımlarında liderleri olması gerekiyor. Takımda yer alan liderler 26 Mart ve 10 Nisan arasında kayıt yaptırmaları şart. Takım kaptanları hariç diğer üyeler turnuva sonuna kadar imza atabiliyor. 

Turnuvayı kazanan takım, ödülün yüzde 30’una sahip olacak. Yüksek performans gösteren 10 ekip üyesi yüzde 20’sini, diğer takımda bulunan kişilerde yüzde 50’sini alacak. Ayrıca turnuva boyunca günlük ROI yarışması düzenlenecek. Bu yarışmanın değeri ise 5 bin dolarlık BNB olacak. Günlük yarışmaya katılanlar, Binance Futures üzerinden USDT’ye göre sıralanacak. 

Trading yarışması 10 Nisan TSİ gece 3’de başlayacak. Yarışmada 24 saat süren 15 seans yapılacak. Birinciye 2 bin, ikinciye bin dolar, üçüncüye de 500 dolar verilecek. 4. ve 10. sıralarda 1 bin 500 doları aralarında paylaşacak. Toplamda ise 1 milyon dolar dağıtılacak. 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar