Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Labs, NFT Şirketi NFKings’e Yatırım Yaptı!

Binance Labs, NFT yaratıcısı ve üreticisi olan şirket NFKings’e yatırım yaptığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Binance Labs, NFT Şirketi NFKings’e Yatırım Yaptı!

Küresel kripto para borsası Binance’in girişim ve risk sermayesi kolu Binance Labs, son dönemde gözde olan bir sektöre yatırım yaptığını açıkladı.

Binance Labs, son zamanlarda tüm dünyada esen NFT rüzgârına kapılmaya devam ediyor. Binance Labs, 100’den fazla fikri mülkiyete (IP) sahip NFT yaratıcısı ve üreticisi olan şirket NFKings’e yatırım yaptığını açıkladı.

BinanceLabs’ın stratejik yatırımı ile, Binance NFT platformunda yer alacak NFKings ürünlerinin marka değerleri geliştirilecek. Bununla birlikte NFT’ler Binance NFT ve NFKings üzerinden desteklenecek.

Taraflar Memnun!

Binance NFT Başkanı Helen Hai, Binance Labs’ın yaptığı yeni yatırım hakkında konuştu. Hai, Binance NFT’de IP’lerin ve NFKings ürünlerinin çalışmalarını yayımlamayı ve kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmayı dört gözle beklediklerini ifade etti.

NFKings’in kurucu ortağı Matthew Lim de yapılan yatırım ile alakalı konuştu. Bir sonraki yatırım turunu tamamlamanın ortasında olan şirketin kurucu ortağı yapılan yatırımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Birinci sınıf yatırımcılar ve IP sahipleri tarafından NFKings’e olan yatırım ilgisi, bize iş modelimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdi.”

NFKıngs kurucu ortağı matthew lım

NFT’lerin kalıcılığından bahseden Lim, markaların, IP’lerin ve müşterilerin sorunsuz bir şekilde etkileşime girebileceği uygulanabilir ve sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmanın kendi vazifeleri olduğunu dile getirdi.

Şu anda 100’ün üzerinde birinci sınıf IP ve markaya imza atan NFKings, NFT’leri oluşturmak, üretmek ve dağıtmak için 2021 yılında kurulan hızla büyüyen bir şirket olarak NFT dünyasına adını yazıyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar