Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44571.09
2.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2371.87
0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.35
11.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.5
3.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Nisan Ayının İlk Staking Ödüllerini Dağıttı!

Binance yayınladığı açıklamada Ocak ayının sonunda duyurduğu staking ödüllerinin Nisan ayı ilk kısmını dağıttığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Binance Nisan Ayının İlk Staking Ödüllerini Dağıttı!

Binance yayınladığı açıklamada Ocak ayının sonunda duyurduğu staking ödüllerinin Nisan ayı ilk kısmını dağıttığını açıkladı.

728×90 muhabbit - Binance Nisan Ayının İlk Staking Ödüllerini Dağıttı!300x250 muhabbit - Binance Nisan Ayının İlk Staking Ödüllerini Dağıttı!

Binance Ocak ayı sonunda 2020 Şubat itibarıyla staking yapılabileceğini ve her ayın sonunda ödüllerinin dağıtılacağını açıklamıştı.

Kripto para borsası bugün, Nisan ayı için GAS, ONG, VTHO, KMD, ALGO, QTUM, STRAT, TRX, WIN ve KAVA staking ödüllerinin ilk kısmının dağıtıldığını açıkladı. Geri kalan ikinci kısım staking ödüllerinin de bu ayın sonuna doğru dağıtılacağı müjdesini verdi.

Kullanıcılar staking ödüllerinin teslim olduğunu Kullanıcı Merkezi’ndeki “Dağıtım Geçmişi” sayfasından onaylayabilecekler.

Bununla birlikte kullanıcılar VTHO bakiyesinin durumunu görüntülemek için Kullanıcı Merkezi’ndeki Fonlar bölümünde bulunan “Küçük varlıkları gizle” seçeneğini seçmediğinden emin olmalıdır.

Binance Staking 1024x185 - Binance Nisan Ayının İlk Staking Ödüllerini Dağıttı!

Staking Nedir?

Staking, PoS tabanlı Blockchain’lerde ağ node’larının kripto para birimlerini teminat olarak bünyesinde tutarak blok doğrulamaları yapmasıdır. PoW’dan çok daha farklı bir işleyişe sahip olan PoS’de, kullanıcılar blokları doğrularken aynı zamanda güvenliği de arttırabilmektedir.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar