Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41510.9
5.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2247.88
4.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.29
0.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.6
0.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance Ontario’dan Kullanıcılara Artık Hesap Açmayacak

Binance, OSC’ye Kanada’nın Ontario eyaletinden gelecek yeni kullanıcılar için artık hesap açmayacağını bildirdi.

Clock
Paylaş
Binance Ontario’dan Kullanıcılara Artık Hesap Açmayacak

Kripto para borsası Binance, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’na (OSC) Kanada’nın Ontario eyaletinden gelecek yeni kullanıcılar için artık hesap açmayacağını bildirdi.

İlginizi çekebilir: Binance Smart Chain Nedir?

728×90 muhabbit - Binance Ontario'dan Kullanıcılara Artık Hesap Açmayacak300x250 muhabbit - Binance Ontario'dan Kullanıcılara Artık Hesap Açmayacak

Borsa, aynı zamanda Ontario merkezli hesapların ticaretini durduracağını ve belirli kullanıcılara da ücret muafiyetleri ve geri ödemelerin sağlanacağını belirtti.

Binance 901x600 - Binance Ontario'dan Kullanıcılara Artık Hesap Açmayacak
Binance

Binance – OSC Anlaşmazlığı 2021 Yaz Aylarından Beri Devam Ediyor

OSC’ye verilen taahhütler, Binance ile yasal düzenleyici arasında 2021 senesinin yaz aylarından beri süren bir dizi anlaşmazlığın sonucu olarak gerçekleşti. OSC, taahhütte açıklanan vakalardan kaynaklanmayan OSC yasasının geçmişteki, şimdiki veya gelecekteki ihlalleri için Binance’e karşı icra davası açma hakkını ise saklı tuttu.

Haziran 2021 tarihinde borsa, hizmetlerini Ontario’dan çekeceğini duyurdu. Borsa, bölgedeki kullanıcılarını 31 Aralık 2021 tarihine kadar aktif pozisyonlarını kapatmaları konusunda bilgilendirdi. Ancak, 29 Aralık 2021’de Binance şaşırtıcı bir açıklamada bulundu ve borsanın bölgede faaliyetlerine devam etmesine müsaade edildiğini iddia etti. Ancak OSC’ye verilen taahhüt bu iddianın gerçeklere dayanmadığını kabul ediyor.

OSC ise Binance şirketler grubundaki hiçbir varlığın eyalette herhangi bir menkul kıymet kaydına sahip olmadığını belirtti.

1 Ocak 2022’de Borsa, Ontario kullanıcılarına ticaret erişiminin ve bölgeden yeni işe alımların kısıtlandığını duyurdu. Borsa ayrıca yalan iddialara dair suçu müşteri hizmetlerine attı ve birimin “yanlış bilgileri tweetlediğini” söyledi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar