Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Shopify İle Ortaklık Kuruyor!

Binance, çevrim içi kripto para ödeme hizmeti vermek için Shopify ve benzeri şirketler ile ortaklık kuruyor!

Clock
Paylaş
Binance, Shopify İle Ortaklık Kuruyor!

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, Shopify gibi e-ticaret platformlarına kripto ödeme seçeneği getirmek için Alchemy Pay ile yeni bir ortaklık kurdu.

changpeng zhao twıtter

Kurulan ortaklıkla Binance Pay özelliği hayatımızda daha aktif olacak gibi duruyor. Kullanıcılar, işlem ücreti ödemeden 40’tan fazla kripto parayı alışveriş yaparken kullanabilecek.

Aynı zamanda Alchemy Pay 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Alchemy Pay’in çalıştığı şirketler arasında dünya genelinde 1,75 milyon perakendeciyi destekleyen Shopify, yazılım şirketi Arcadier ve mobil ödeme şirketi QFPay yer alıyor.

Bununla birlikte son zamanlarda devletler, kripto paralar için regülasyon çalışmalarına başladı. Bu da kripto para hizmeti veren borsaların ve cüzdanların bazı konularda hazırlıksız yakalanmasına sebep oldu.

İngiltere’nin Mali Yönetim’i tarafından Binance’e karşı bazı düzenleyici adımlar attı. HSBC ve Barclays dahil en az dört banka, müşterilerinin kripto para borsalarına transfer yapmasını engelledi. Binance, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Cayman Adaları‘nda da benzer düzenleyici baskılarla karşı karşıya kaldı.

Binance’in CEO’su olan Changpeng Zhao, şirketin bu yetki alanlarında tam olarak düzenlenebilmesi için bir teknoloji ​​şirketi olmaktan çok bir finansal hizmetler şirketine dönüşmesi gerektiğini fark etti.

Zhao, bu geçiş sürecinde şirkete liderlik edecek en iyi kişi olmayabileceğini de kabul etti. Aktif olarak şirketin başkanı olarak görevine uygun bir yedek arıyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar