Muhabbit

Binance, Staking Ödülleriyle Geliyor! ALGO ve ATOM!

Binance, geçtiğimiz ay duyurduğu mobil uygulamasının ardından bugün internet sitesinde yaptığı açıklama ile skating ödüllerini duyurdu.

binance kripto para borsası

Binance, geçtiğimiz ay duyurduğu mobil uygulamasının ardından bugün internet sitesinde yaptığı açıklama ile skating ödüllerini duyurdu.

Açıklamada;

Geçtiğimiz ay Binance.US mobil uygulamasının beklenen lansmanını sizlere duyurmaktan çok memnuniyet duymuştuk. Bugün ise çok daha heyecan verici gelişmelerle karşınızdayız. Amerikalıların, finansal özgürlüklerinin benzersiz yollarında dijital varlıklarıyla trading yapabilmeleri için çalışıyoruz.

Binance.US’in 2020 Şubatından itibaren uygulama ve platform üzerinden staking ödülleri dağıtacağını siz sevgili kullanıcılarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Başlangıçta, staking ödülleri Algorand (ALGO) ve Cosmos (ATOM) için daha fazla Proof of Stake ile listelenip stake edilecektir. Stake ödülleri, Binance.US operatörlerinin mevcut olduğu tüm eyaletlerde geçerli olacaktır.

Binance

Bununla birlikte, ATOM ve ALGO için staking ödülleri veren ilk Amerika marketi olmaktan gurur duyduklarını dile getirdiler.

Önce Platform Sonra Ödül

2019 Eylülünün sonuna doğru kendi trading platformunda çalışan staking platformunun geleceğini duyurmuştu. Ardından bu haberin gelmesi şaşırtıcı olmadı.

Staking, PoS tabanlı blockchainlerde ağ nodelarının kripto para birimlerini teminat olarak bünyesinde tutarak blok doğrulamaları yapmasıdır.

PoW’dan çok daha farklı bir işleyişe sahip olan PoS’de, kullanıcılar blokları doğrularken aynı zamanda güvenliği de arttırmaktadırlar.
Güvenlikten bahsedildiğinde akla ilk gelen %51 saldırısı olurken PoS blockchainlerinde, %51 saldırısı için saldırganın elinde çok fazla kripto para tutması gerekmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin Gold Blockchain’i %51 saldırısına uğramıştı. 70.000 dolardan fazla Bitcoin Gold ile double spend gerçekleşmişti.

Son Yazılar

Exit mobile version