Muhabbit

Binance Türkiye’ye Özel Komisyonsuz TRY İşlemleri!

Küresel kripto para borsası Binance, Türkiye’ye özel olarak Türk lirası pariteleriyle yapılan işlemlerdeki komisyonları sıfırlıyor.

binance kripto para borsası

Küresel kripto para borsası Binance, Türkiye cüzdanlarında geçtiğimiz günlerde geniş çaplı bir bakım çalışması gerçekleştirdi. Binance TR tarafından 6 Mart 2021 günü Türkiye saati ile 05:00’da yapılması planlanan sistem güncellemesi adı altındaki cüzdan bakım çalışması, 7 Mart 2021 günü Türkiye saatiyle 05.37 itibarıyla tamamlandı.

Cüzdan bakımı çalışması, sosyal medya platformu Twitter üzerinden anbean paylaşıldı. Kullanıcılara teşekkür etmek amacıyla yeni kampanyalar da açıklandı.

Bakım çalışmasının bitmesiyle tüm Türk lirası paritelerinde komisyonları 6-13 Mart 2021 arasında sıfırladıklarını duyuran Binance Türkiye, piyasa yapıcı emirler ile yapılan işlemlerdeki komisyonların sıfırlanması konusundaki kampanyayı da 3 ay uzattıklarını ekledi.

Bakım çalışmasının ardından Holochain’i (HOT) Türk lirası paritesiyle listelemeye başladığını duyuran Binance Türkiye, “Sizlerden gelen talepler doğrultusunda daha fazla Türk Lirası (TRY) işlem çiftlerini eklemeye ve Haziran ayı sonuna kadar TRY işlem çiftlerinde sizlere komisyonsuz hizmet vermeye devam edeceğiz.” notunu düştü.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version