Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41680.01
5.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2259.44
4.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.42
1.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $233.8
2.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance US Halka Arz Olabilir!

Binance US halka arz olabilir.

Clock
Paylaş
Binance US Halka Arz Olabilir!

Binance US halka arz olabilir.

Konu ile ilgili açıklama Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan geldi.

“ABD’deki partnerimiz olası bir halka arz için yol arıyor.” diyen Zhao, açıklamayı Redifine Tomorrow etkinliğinde yaptı.

728×90 muhabbit - Binance US Halka Arz Olabilir!300x250 muhabbit - Binance US Halka Arz Olabilir!

Coinbase’in halka arzı sonrası kripto para şirketleri ve firmaları için halka arz noktasında bir kapı açıldığının altını çizen Binance CEO’su, Gemini, Kraken, Circle ve diğer birçok şirketin halka arz için kolları sıvadığını belirtti.

Binance tarafında acil bir planlama yapılmadığının altını çizen Zhao, planların gelecekte değişebileceğinin sinyalini vermişti.

Geçtiğimiz dönemde kripto para odaklı kalmak istediğini defalarca yineleyen Binance, halka arz yerine kendi tokeni BNB ile yol kat etmek istediklerini açıklamıştı.

Şirket Yapısı Değişmeli

Binance tarafında bir halka arz söz konusu olması halinde şirket yapısının değişmesi gerektiğini belirten Zhao, düzenleyici kuruluşların bir merkez ve ofis görmek istediklerinin altını çizdi.

Gerekli değişikliklerin ardından halka arzın önündeki en büyük engelin kalkacağını söyleyen Zhao, sonrasında her şeyin daha hızlı ve kolay bir şekilde halledilebileceğine inandığını açıkladı.

Zhao’ya göre kripto para ekosistemi geçtiğimiz yıllara göre fazlasıyla kontrol edilir hale gelmiş durumda.

Bu sebeple birçok şirket halka arz noktasında adım atmaya çalışıyor.

Binance’in düzenleyici kurumlarla olan ilişkisini güçlendirmek adına birçok yeni işe alım yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini açıklayan Binance CEO’su, düzenleyici kurumlarla kuvvetli ilişkisi ve önemli bir geçmişi olan bir kimseyi Binance CEO’su olarak işe alabileceklerini de söyledi.

Özellikle son bir ay içinde birçok ülkedeki düzenleyici kuruluşlardan uyarı alan Binance’in önümüzdeki dönemde atacağı adımlar fazlasıyla merak ediliyor.

Sizce Binance halka arz olabilir mi?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar