Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44376.68
2.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2363.36
0.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.77
12.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.3
2.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance ve FTX, Voyager Digital’in Varlıkları İçin Karşı Karşıya!

Popüler kripto para borsaları Voyager Digital varlıkları için karşı karşıya geldi.

Clock
Paylaş
Binance ve FTX, Voyager Digital’in Varlıkları İçin Karşı Karşıya!

Kripto para borç verme şirketi olarak bilinen Voyager Digital şirketi bildiğiniz üzere yakın zaman önce iflas bayraklarını çektiğini kamuoyuna duyurmuştu. Söz konusu iflas sonrası satışa çıkardığı varlıkları için popüler kripto para borsaları karşı karşıya geldi. Binance ve FTX geçen hafta New York’ta başlatılan iflas müzayedesinde Voyager Digital’in varlıklarını satın almak için en yüksek tekliflerde bulunarak, bu konuda istekli olduklarını da açıkça belli etmiş oldular.

728×90 muhabbit - Binance ve FTX, Voyager Digital'in Varlıkları İçin Karşı Karşıya!300x250 muhabbit - Binance ve FTX, Voyager Digital'in Varlıkları İçin Karşı Karşıya!

Binance’in Teklifi, FTX’in Teklifini 50 Milyon Dolarla Geçmiş Durumda!

Binance Muhabbit11 - Binance ve FTX, Voyager Digital'in Varlıkları İçin Karşı Karşıya!

Kamuoyuna yansıyan bilgilere göre Binance ve FTX borsası iflasını açıklayan Voyager Digital’in varlıklarını satın almak için müzayedede tekliflerini sundular. Popüler kripto para borsası Binance’in 50 milyon dolarlık bir teklifle FTX’e göre üstünlük kurduğu fakat Voyager’ın bu tekliflerin hiçbirini henüz kabul etmediği de kamuoyuna yansıyan bilgiler arasında yer alıyor.

Voyager için düzenlenen bu müzayede geçen hafta Kirkland & Ellis hukuk bürolarında başlamıştı. Açık artırmanın başlamasının üstünden epey bir zaman geçmiş olsa da henüz sonuca bağlanmış durumda değil. İflas sürecindeki avukatla ise ihale süreci hakkında henüz bir güncelleme yapmazken sadece sürecin hala devam ettiğini kamuoyuna açıkladılar.

Açık artırmada teklif verenler, Voyager’ın varlıklarının satın alınması, yeniden yapılandırılması ve canlandırılmasına ilişkin çeşitli teklifleri de sunabiliyorlar. Süregelen açık artırmanın kazananı ise 29 Eylül 2022 Perşembe günü açıklanacak.

Kamuoyuna yansıyan bilgiler arasında dikkat çeken iddialar da yer aldı. Bunlardan en dikkat çekeni, Voyager platformunun, Binance satılması noktasında ABD hükümetinin problem çıkaracağı iddialarıydı. Bildiğiniz üzere Binance, Çin merkezli bir kripto para borsası olmasının yanında CEO’sunun da Çinli olması bu durumun başlıca sebebi olarak gösteriliyor.

İlginizi Çekebilir: Voyager Müşterileri, Fonlarını Kaybetmekle Karşı Karşıya!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar