BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

Binance Yearn Finance’i Listeledi! Yüzde 52 Artış!

Mevcut kripto paralar ile karşılaştırıldığında oldukça düşük bir arza sahip olan kripto para an itibariyle 6348 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Yayın:

-

yEarn Finance DeFi Platformu FTX'te Listelendi

Kripto para borsası Binance az önce yaptığı duyuru ile birlikte DeFi platformalarından Yearn Finance’i (YFI) listelediğini duyurdu.

Hali hazırda FTX üzerinde işlem göre Yearn Finance, arz noktasında büyük ilgi gören kripto paralar arasından bulunuyor. Oldukça düşük arzı bulunan DeFi tokeni toplamda 30.000 adet.

Mevcut kripto paralar ile karşılaştırıldığında oldukça düşük bir arza sahip olan kripto para an itibariyle 6348 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Yatırma işlemeleri başlatılan yeni token gün içerisinde işlemlere başlayacak.

Yearn Finance, YFI/BTC, YFI/BNB, YFI/BUSD ve YFI/USDT paritelerinde işlem görecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON DAKİKA

SON DAKİKA! BitMEX’in Kurucu Ortağı Samuel Reed Tutuklandı!

BitMEX’in kurucu ortağı Samuel Reed tutuklandı. AML ve KYC protokollerinin doğru uygulanmadığı iddiasıyla BitMEX davalı!

Yayın:

-

Son dakika

Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu birlik olarak kripto para türev borsası BitMEX’in özellikle kurucularına yönelik suç duyurusunda bulundu.

CEO Arthur Hayes dahil olmak üzere kurucu ortaklar Ben Delo ve Samuel Reed hakkında kayıtsız bir ticaret platformunu işletmekle, kara parayı önleme ve KYC düzenlemeleri dahil olmak üzere CFTC kurallarını ihlal etmekle suçlanıyor.

40 sayfalık şikayet sonrası BitMEX’in kurucu ortağı Samuel Reed, perşembe sabahı Amerika Emniyet Güçleri tarafından tutuklandı. Federal mahkemede yargılanacak olan Reed’in başka davalarının da olduğu öğrenildi.

Gelişmeler geldikçe haber güncellenecektir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Binance Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! Venus Protocol Geliyor!

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Yayın:

-

Binance Launchpool XVS

Kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuru ile birlikte yeni Launchpool projesini açıkladı.

Venus Protocol (XVS) isimli proje Launchpool üzerinde başlatılacak.

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Farming için üç farklı coin staking için kabul edilmekte.

Binance’in kendi tokeni olan Binance Coin’in (BNB) yanı sıra Binance USD (BUSD) de staking için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor.

Swipe da Kabul Ediliyor

Binance staking için üçüncü bir tokeni de etkinliğe dahil etmiş durumda.

Geçtiğimiz dönemde Binance tarafından satın alınan Swipe platformunun tokeni SXP de farming için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor. Bu sayede SXP için uzun dönemli yatırım hedefleyen kullanıcılar SXP tokenleri ile XVS de elde edebilecek.

Yüzde 20’si Dağıtılacak

Launchpool etkinliği ile birlikte toplam XVS miktarının yüzde 20’si katılımcılara dağıtılacak. Bu sayede toplam arzı 30 Milyon adet olan XVS’in 6 Milyon adedi farming yoluyla dağıtılmış olacak.

Özel bir satış gerçekleştirmemiş olan projenin ilk çıkışı dağıtımı Launchpool aracılığı ile gerçekleştirilmiş olacak.

Farming periyodu için ise 1 aylık bir süre verilmiş görünüyor.

Yarın itibarıyla başlatılacak farming Ekim ayının 29’una dek sürecek.

XVS farming etkinliğine katılmayı düşünüyor musunuz?

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.